385,48 Ft
449,14 Ft
66,155 $

Videón Neymar szaúdi debütálása és gólpassza

Neymar ugyan nem lőtt gólt az első szaúdi meccsén az új csapatában, az Al Hilalban, így is fontos szerepet játszott.

...svg content...Fotó: EPA/STRINGER

Szép lassan topligának lehet nevezni a szaúdit, ha ebben az ütemben áramolnak a sztárok, a világsztárok a bajnokságba. Ami egykor abszurdnak tűnhetett volna, az ma már valóság, hiszen Ronaldo, Benzema és többek között Neymar is tagja a közel-keleti bajnokságnak.

Mellettük más sztárok, világsztárok is csatlakoztak, és a szaúdiak már alig várják a téli időszakot, amikor újabb játékosokat szerződtethetnek. Neymar is rekordpénzt keres az Al Hilalnál, de nem levezetni ment a Közel-Keletre. Soron kívül 3 óra 40 percig tartott Robert Fico operációja, mélyaltatásban van

Mindenképpen teljesíteni szeretne a pályán, és noha pár hete már a csapat tagja, a debütálására csak most kerülhetett sor. Hazai pályán mutatkozhatott be a Al Riyadh ellen, akiknek esélyt sem adtak.

6-1 lett a vége, egy pillanatig sem volt veszélyben a 3 pont sorsa, bár a végjátékban összesen három gól esett. Neymar nem kezdőként, hanem csereként kapott lehetőséget, a közönség pedig végig őt ünnepelte.

Sokat nem várt az első villanásával, mert ugyan gólt nem lőtt, a 83. percben Malcomnak gólpasszt adott. Ezzel már 4-0 volt az állás, és a csapat újabb győzelmével 16 ponttal vezeti a bajnokságot a 15 pontos Al Ittihad előtt, ahol legutóbb Benzema szerezte a győztes gólt, nem is akármilyen módon.

Drámai módon győzte le a Paks a Ferencvárost a Magyar Kupa döntőjében

Igazi kupadöntős hangulat fogadta a Ferencvárost és a Paksot a Puskás Arénában, ahol rengetegen voltak kíváncsiak a Magyar Kupa döntőjére.

3 óra 40 percig tartott Robert Fico operációja, mélyaltatásban van

Húsz perc híján négy órán át tartott Robert Fico operációja az ellene elkövetett merénylet miatt, és most már csak a szervezetén múlik, hogyan sikerül megküzdeni a sérüléseivel.