385,32 Ft
449,19 Ft
65,704 $

Képtelenség megállítani az Arsenalt: videón a Brighton elleni gólok

A Brighton sem tudta megállítani az Arsenalt, mely egyre közelebb és közelebb kerül ahhoz, hogy évtizedek után újra bajnoknak mondhassa magát.

...svg content...Fotó: EPA/Vince Mignott

Ezzel egy húsz éve tartó átkot szakítanának meg Londonban, aminek rengeteg rajongó örülne. Nagyon régóta várnak erre a bizonyos pillanatra, és most rendkívül közel kerülhetnek hozzá, bár még mindig sok mérkőzés van hátra.

Ugyanakkor egyelőre szinte minden az Arsenal neve mellett szól, köszönhetően annak is, hogy legutóbb pontokat veszített a fő rivális Manchester City az Everton ellen. Guardiolának már maga mögé is figyelnie kell a tabellán, mert a városi rivális Manchester United igen nagy tempóban közelít, és mindössze négy ponttal számolnak kevesebbet. Soron kívül Donáth Annát sokkolták a Robert Fico elleni merényletről megjelent kommentek

Közben az Arsenal menekül, már 43 pontosak, köszönhetően annak is, hogy a Brightont is le tudták győzni egy látványos mérkőzésen december utolsó napján. Saka már a 2. percben megkezdte a gólgyártást, míg a 39. percben Odegaard talált be.

A második félidő elején is láthattunk egy gólt az „ágyúsoktól” Nketiah révén, amire a 65. percben Mitoma válaszolt. Még mielőtt a hazaiak reménykedni kezdtek volna, Martinelli pár perccel később értékesítette Odegaard passzát, és 4-1-re módosult az állás.

A 77. percben jött az újabb szépítés Ferguson góljával, majd Mitoma a 89-ben újra betalált. Ezzel már 4-3 volt, de a VAR segítségével visszavonták a találatot, így a kiscsapat előtt minden remény elszállt egy esetleges drámai döntetlen kiharcolására. Az összefoglaló videót erre a linkre kattintva érhetitek el!