387,72 Ft
450,63 Ft
61,119 $

Folytatódik a Chelsea vesszőfutása az angol bajnokságban

Ugyan nem kapott ki a Chelsea szombaton késő este az angol bajnokság 30. fordulójában, nem is lehetnek elégedettek.

Fotó: EPA/TIM KEETON

A szombati nap elég sűrű volt, Szoboszlai Dominik is pályára lépett a Liverpoolban. A magyar válogatott csapatkapitánya azonban csak pár percet kapott a hosszabbításban, és megint pontokat hullajtottak el, ezúttal a West Ham United otthonában, pedig még vezettek is, így lehetséges, annyi a bajnoki álmoknak.

A Manchester United pedig saját magát hozta kellemetlen helyzetbe az egyik kiesőjelölt ellen az Old Traffordon. Maga a rémálom, ami Ten Hag irányításával történik a legendás klubnál, mely állítólag már Tuchellel is tárgyal, sokan örülnének a holland távozásának, addig a Liverpoolnál már megvan az új edző. Soron kívül Hamarosan kapható lesz Azahriah és a Tisza cipő limitált kollekciója

A Chelsea-nél is elkézpelhető a váltás, mert Pochettinóval is szenved a londoni klub. Legutóbb az Aston Villával küszködtek, akik 42 perc után már 2-0-ra vezettek. A 4. percben Cucurella a saját kapujába talált be, amivel megadta a kezdőlökést, majd valamivel 10 perccel később Jackson beköszönt, de a VAR-os elemzés után elvették a gólt.

A 42. percben jött az újabb pofon, amikor a Bajnokok Ligája indulásra pályázó hazaik 2-0-ra módosították az állást. A Chelsea nem adta fel, igyekeztek minél hamarabb szépíteni, ami a 62. percben be is jött, és Madueke góljával megint nyílttá vált a találkozó.

Az első szabályos Chelsea-gól szerzője a 81. percben gólpasszt osztott ki Gallaghernek, és még mindig volt hátra jó pár perc ahhoz, hogy megszerezzék a 3 pontot. A 95. percben Disasi azt hitte, fordítottak, de a VAR ezúttal is átírta a forgatókönyveket, és maradt a 2-2. A Chelesa ezzel a döntetlennel csak a 9. 48 ponttal, addig az Aston Villa a 4. 67 egységgel, mögöttük a 3 meccsel kevesebbet játszott 60 pontos Tottenhammel.