389,35 Ft
453,65 Ft
63,814 $

Videós összefoglaló a Barcelona megdöbbentő vereségéről a Rayo Vallecano ellen

Szerda este meglepően sok jó mérkőzést rendeztek, és a LaLiga szerelmesei sem unatkozhattak, más kérdés, hogy a Barcelona vereséget szenvedett.

Fotó: EPA/Rodrigo Jimenez

Nemrég a Real Madrid nagyon meglepő vereségéről számolhattunk be, amivel gyakorlatilag eldőlt a bajnoki cím sorsa a LaLigában. A madridian bánhatják a dolgot, mert a katalánok váratlanul kikaptak egy kiscsapat ellen, így közelebb kerülhettek volna hozzájuk a tabellán.

A Barca jelenleg 31 mérkőzést követően 76 pontot számol a 65 pontos Real Madrid előtt, míg az Atletico a dobogó harmadik fokán 63 ponttal vitézkedik. Szoros lehet a befutó a két madridi gárda között, de egy ideje a katalánok sem hozzák azt a formát, mint korábban. Soron kívül Látványos meteort fotóztak a salgói vár felett (fotók)

Azt nem lehet mondani, hogy kimerültek volna, mert hamar búcsúztak az európai kupaszerepléstől. Igaz, a sérülések sem voltak a segítségükre, és még mindig az ő nevük mellett szerepel a legkevesebb vereség, szám szerint három, addig a Real Madrid már hatszor kapitulált.

A szerda is érdekesen alakult a Barcelona számára, nem sokkal azután, hogy legyőzték az Atletico-t. A Rayo Vallecano vendégei voltak, akik már a 19. percben megszerezték a vezetést Garcia révén, és ezzel nem ért véget a meglepetések sorozata.

Az 53. percben ugyanis F. Garcia is beköszönt a Barcelona kapujába, míg Lewandowski 83. percben szerzett találata csak a szépítésre, a reményre volt elegendő, hogy talán ki tudnak egyenlíteni. Végül maradt a 2-1, akárcsak a 3 pont a Rayo Vallecano otthonában, akik nagy ünnepséget rendeztek, és a 9. helyen folytathatják a bajnokságot, távol a kiesési zónától. A videós összefoglalót erre a linkre kattintva érhetitek el a mérkőzésről.