392,18 Ft
458,24 Ft
62,216 $

Nevelőklubja ellen léphetett pályára Messi, de megint nem nyert az Inter Miami

Lionel Messi számára ez egy több mint különleges pillanat volt, ugyanis egykori nevelőklubja ellen léphetett pályára az Inter Miami színeiben.

Fotó: EPA/FRANCK ROBICHON

Hujber Dávid

David Beckham csapata, az Inter Miami továbbra is sincs jó formában, annak ellenére sem, hogy már Suarez is Messi csapattársa. Nemrég az egyik szaúdi csapat ellen futottak bele egy olyan kínos pofonba, aminek nagy sajtóvisszhangja lett. Még Ronaldo sem kellett a kiütéshez, az Al Nassr így is simán elintézte az argentin világbajnok alakulatát.

Azóta sem parádézik az Inter Miami, hiába a sztárigazolások, ami aggasztó lehet az új idény miatt. Messi érkezése előtt még gyengébb formában játszott az amerikai csapat, és egyelőre a Messi-Suarez duó sem villog. Legutóbb a Newell’s Old Boys ellen léptek pályára egy barátságos felkészülési mérkőzés kíséretében, nem sokkal azután, hogy Messi is rengeteg kritikát kapott egy korábbi meccs miatt. Soron kívül Ezentúl az önkéntesek is csak erkölcsi bizonyítvánnyal dolgozhatnak a gyerektáborokban

A Newell’s Old Boys egy argentin klub, mely igen fontos szerepet játszott Messi pályafutásában, ugyanis ott nevelkedett 1995 és 2000 között, mielőtt Barcelonába költözött volna. Emiatt egy felnőtt mérkőzésen sem lépett pályára az argentin ligában, viszont a hírek szerint ez még megvalósulhat, ha nem hosszabbít Miamiban.

Messi nagyon várhatta a barátságos találkozót, és szeretett klubja ellen kezdőként lépett pályára Suarez oldalán. A gólgála elmaradt, mindössze két gól esett a mérkőzésen, aminek 1-1 lett a végeredménye. A 64. percben az Inter Miami szerzett vezetést, míg a vendégek a 83. percben egyenlítettek ki. Messi és Suarez sem talált be, bár a hangulatra nem lehetett panasz, Argentínában is sokan követhették figyelemmel az eseményeket az aranylabdás legenda miatt.

Rendőröket öltek fegyveres támadók Oroszországban

A hatóságok szerint a fegyveres támadók is életüket vesztették.

Óriási balesetet vettek videóra az M0-son Dunaharasztinál

Hatalmas balesetet vettek videóra a kamerák az M0-as autóúton Dunaharaszti térségében, mintha csak akciófilmjeleneket láttunk volna.

Videón az Arsenal kapusának hihetetlen potyagólja

Az Arsenal kapusa nem volt a helyzet magaslatán, és élet egyik legnagyobb potyagólját hozta össze, hihetetlen jelene volt.