385,41 Ft
449,04 Ft
65,859 $

Videón, ahogy Ronaldo csapata 70 méteres gólt lő Messiéknek

Lionel Messi csapata többek között egy 70 méteres gólt is kapott az Al Nassr ellen, akik hat gólt gurítottak nekik, míg ők egyet sem.

...svg content...Fotó: EPA/STR

Nehéz megérteni, mi történik az Inter Miaminál, mert ott van Messi, Suarez, Busquets, Alba, és még több jó játékos. Mindez, ha nem lenne elég, a Barcelona korábbi edzője vezeti az alakulatot, aki szép lassan a kirúgás felé haladhat, mert ez a felkészülési szezon eddig igencsak gyengén alakul, számtalan elkerülhető góllal.

Mint arról korábban beszámoltunk, az Inter Miami legutóbb az Al Nassr ellen lépett pályára, de Messi nem volt ott a kezdőben. Az argentin alig néhány percet kapott a barátságos mérkőzésen, nem tudni jelenleg, miért várt ennyit Martino, míg Ronaldo igazoltan, sérülés miatt volt távol, de a VIP-ból figyelte az eseményeket, és örült annak, amit látott. Soron kívül Robert Fico már nincs életveszélyben

Sokkszerűen kezdődött a meccs az amerikai csapat számára, ugyanis már a 3. percben hátrányba kerültek. Sőt, a 10. és a 12. percben is gólt kaptak, amivel már 3-0 volt az állás, és még csak 15 perc sem telt el. Ekkor már borítékolható volt, hogy ebből nem kis pofon kerekedhet, és valószínűleg David Beckham, az Inter Miami résztulajdonosának szemei is kikerekedtek.

6-0-s vereség lett a vége, amiben Callender kapus is benne volt. Az Al Nassr egy 70 méteres találattal is beköszönt, mely ugyancsak jelezte, hogy nincs minden rendben, és nemcsak a védelem körül. Ronaldo rendkívül boldog volt, és igazolást nyert, hogy a szaúdi csapat nagyon más szinten van.

Vitézy Dávid keményen üzent: Karácsony Gergely megfutamodott

Vitézy Dávid, úgy érzi, Karácsony Gergely megfutamodott az ATV főpolgármester-jelölti vitájától szerdán.

Sztankovics nem akar magyarázkodni a Ferencváros kupaveresége után

Sztankovics első nagy kudarcát élte át a Ferencvárossal a Magyar Kupa döntőjében, melynek végén, ha drámai módon is, de a Paks nyert.

Messi megint megsérült, nem is nyert nélküle az Inter Miami

Az Inter Miami Messi nélkül lépett pályára szerda este az MLS-ben, ami végül gól nélküli döntetlent hozott.