387,79 Ft
450,85 Ft
61,142 $

Látványos, izgalmas összefoglaló videó az F1-es imolai sprintfutamról, de hol vannak a Mercedesek?

Még mielőtt elfoglalnák kényelmes helyünket a karosszékben a vasárnapi futam előtt, nézzünk meg egy látványos és izgalmas összefoglaló videót a szombati eseményekről.

Fotó: A győztes Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője, a második helyezett Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője és a harmadik helyezett Sergio Pérez, a Red Bull mexikói versenyzője (b-j) a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Emilia Romagna Nagydíjának sprintfutama után az imolai pályán 2022. április 23-án. A futamot április 24-én rendezik. MTI/AP/Luca Bruno

Folytatódik a Forma-1 2022-es szezonja, már a negyedik versenyhétvége eseményeit élhetjük át egy kisebb szünetet követően. Az első két verseny kifejezetten jó volt, számos fordulatot és csatát láthattunk a Közel-Keleten, miközben megerősítésre került, hogy működnek az új szabályok.

Ausztráliában már nem kaptunk akkora adrenalint, mint azt szerettük volna, de még így sem mondhattuk azt, hogy komoly gondok lettek volna. Egyszerűen túl magasan volt a léc az első két nagydíj miatt, ám most itt a lehetőség a javításra. Soron kívül Pénzügyminisztérium: a kormány fokozatosan csökkenti a költségvetési hiányt és az államadósságot

Ma sem maradunk verseny nélkül, és most még élesebbek lesznek a körülmények, hiszen a leintés után pontokat osztanak. Szombaton a sprintfutamon állt össze a vasárnapi rajtrács, méghozzá nem is akármilyen módon.

Verstappen parádés előzése Leclerc ellen a győzelemért Imolában (videó)

Max Verstappen nem hagyta kicsúszni a kezei közül a győzelmet, bár Charles Leclerc hamar ráijesztett, amikor az első kanyarban már a Ferrari volt az élen. Végül azonban a Red Bull húzta b e a győzelmet, és az osztrákok örülhettek a leginkább.

A Forma-1 hivatalos szerkesztői egy nagyon izgalmas és látványos összefoglaló videót állítottak össze számotokra, amit most bárki megtekinthet. Erre a linkre kattintva már élvezhetitek is a több mint 5 perces összefoglalót, benne különböző onboardokkal is a versenyről.