361,59 Ft
389,35 Ft
453,65 Ft
63,780 $

Cristiano Ronaldo a 118. percben gólt lőtt, drámai módon estek ki az AFC Bajnokok Ligájából

Hiába nyert 4-3-ra hazai pályán Cristiano Ronaldo csapata, az Al Nassr, végül büntetőkkel búcsúztak az AFC Bajnokok Ligájából.

Fotó: EPA/ALI HAIDER

Cristiano Ronaldo nagyon nehéz napokon van túl, és már az AFC Bajnokok Ligáját sem nyerheti meg. A bajnoki cím az elmúlt napokban úszott el az újabb és újabb pontvesztésekkel, köszönhetően annak is, hogy az eltiltása miatt az egyik fontos mérkőzésen nem léphetett pályára. Az ítélet kapcsán nyilatkozott is, ami miatt nem kevés támadást kapott, de továbbra is szeret a szaúdi ligában játszani.

Legutóbb az AFC Bajnokok Ligájában lépett pályára, mely végül egy nagyon izgalmas mérkőzést hozott. A negyeddöntő visszavágóján az Al-Ain jutott tovább egy rendkívül fordulatos estén, amit az Al Nassr vesztett el. Összesen 7 gól esett a visszavágón, és noha ebből négyet a hazai csapat gyűjtött be, ez is kevésnek bizonyult. Soron kívül Budán nyílik meg hamarosan az ország legnagyobb Aldi üzlete

Cristiano Ronaldo még a 118. percben is eredményes tudott lenni büntetőből, amivel visszahozta a meccsbe a csapatát. Nem volt egyszerű a helyzet, mert a vendégek a 28. és a 45. percben szerzett góljukkal már 2-0-ra vezettek, majd az Al Nassr az első félidő hosszabbításában szépített, ami lendületet adott.

Az 51. percben jött egy öngól, míg a 72. percben Telles iratkozott fel a listára. A 103. és a 108. percben lőtt góllal 4-4-re álltak a felek az összesítésben, így jöhettek a büntetőrúgások, amit 3-1-re nyert az Al-Ain. Érdekesség, hogy a meccsen az Al Nassr 30x lőtt kapura, addig a vendégek csak 11x. A kapura tartó lövések száma viszont már 9-5 volt.

A 98. perctől pedig az Al Nassr emberhátrányban játszott, mely szintén befolyásolta az eseményeket. Ronaldo megint mindent megtett, amit csak lehetett, összességében nem érdemeltek kiesést. A történtek után a portugál klasszis számára már csak az Európa-bajnokság maradt, ott azonban akár esélyes is lehet Portugáliával, közel 40 évesen.

Megtalálhatták az amerikai és ausztrál szörfösök holttesteit Mexikóban

Nagy valószínűség szerint a holttestek azok a személyek személyazonosságait rejtik, akik nemrég tűntek el.

Videón Haaland mesternégyese a Manchester City meccséről

Haaland nagy napon van túl, ugyanis mesternégyest szerzett a Manchester City legutóbb mérkőzésén, amivel válaszoltak az Arsenal üzenetére.