457,76 Ft
62,593 $

Kövesd élőben a Paks-Debrecen és a Fehérvár-Ferencváros rangadót az NB1-ből

A Paks a Debrecent, addig a Fehérvár a Ferencvárost fogadja az NB1 aktuális fordulójában vasárnap délután, amit élőben közvetít a televízió.

Fotó: Dejan Stankovic, a Ferencváros vezetőedzője a labdarúgó MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében játszott Debreceni VSC - Ferencvárosi TC mérkőzés végén a debreceni Nagyerdei Stadionban 2024. február 28-án. Debreceni VSC-Ferencvárosi TC tizenegyesekkel 3-5. MTI/Czeglédi Zsolt

Kiss László

Az Újpest részben hátradőlve várhatja a meccseket, miután pénteken ismét nyertek Mészöly Géza vezetésével, aki az MLSZ új döntése alapján visszatérhetett a kispadra. Remek formát mutatnak a fővárosiak, és ha így folytatják tovább, akár a TOP-5 is elérhetővé válhat az idény végére, ami nem kis bravúr lenne.

Közben a bajnoki címért folytatott harc minden eddiginél szorosabb, és noha a Paks továbbra is az élről várhatja a folytatást, nem nyugodhatnak meg. Egyrészt 1 pont az előnyük a Ferencváros előtt, másrészt egy meccsel kevesebbet játszottak, ráadásul ezúttal a Debrecent kellene legyőzniük. A mérkőzést az M4 Sport közvetíti 13 órától, amit érdemes lesz figyelemmel követni.

A Debrecen jelenleg csak a 6. helyen áll, ugyanakkor egy bravúrgyőzelemmel ugyanannyi pontjuk lehetne, mint a Puskás Akadémiának a 4. helyen. Az esély adott, és a DVSC-nek muszáj javítania a legutóbbi botlás után, addig a Paks tudja jól, csak a győzelem elfogadható eredmény számukra a Ferencváros közelsége miatt.

A Ferencváros idegenben, Fehérváron lép pályára 15 óra 30 perctől, amit szintén az M4 Sport közvetít élőben. A Videoton korábban sorra aratta a győzelmeket, addig a legutóbbi két találkozóját elvesztette, máskülönben most a Ferencváros és a Paks nyakán lehetnének, még szorosabbá téve ezzel a bajnokságot. Ha a Fradi legyőzi a Videotont, azzal a fehérváriak sorozatban a harmadik vereségüket szenvednék el, ami azt is jelentené, hogy a maximálisan megszerezhető 9 pontból egyet sem hoznának.