392,15 Ft
457,95 Ft
63,613 $

Dzsudzsák Balázs 37 évesen is top, videón a Paksnak lőtt látványos gólja

Egy nagyon okos góllal köszönt be Pakson Dzsudzsák Balázs, aki hiába 37 éves, alapember a Debrecennél, és igazi vezére a csapatnak.

Fotó: Dzsudzsák Balázs, a Debrecen játékosa ünnepli gólját a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában játszott Debreceni VSC - Alaskert visszavágó mérkőzésen a Nagyerdei Stadionban Debrecenben 2023. augusztus 3-án. MTI/Derencsényi István

Egy több mint izgalmas NB1-es fordulón vagyunk túl, aminek egyértelműen a Ferencváros lett a legnagyobb nyertese. Már a Fradi vezeti a bajnokságot, és mindezt úgy, hogy egy meccsel kevesebbet játszottak. Könnyen lehet, hogy a zöld-fehérek innentől már nem engedik ki a kezeik közül a győzelmet, és a Paksnak csak az ezüstérem marad.

Nagyon nagy formában van Sztankovics csapata, egy ideje nem volt példa arra, hogy egyáltalán döntetlent játszanak a bajnokságban. Varga Barnabás két góljával nyertek a harmadik helyen álló Fehérvár ellen, akik sorra bukják el a mérkőzőseiket. Egy szerencséjük volt ezen a hétvégén, mégpedig az, hogy az Újpest legyőzte a Puskás Akadémiát, így nem tudtak közelebb kerülni hozzájuk. Soron kívül Leszedték a közművesek a Momentum zuglói jelöltjének plakátját

A Paks előtt adottak voltak a lehetőségek arra, hogy fordítsanak a Debrecen ellen, de nem jártak sikerrel. Igaz, a DVSC is megnyerhette volna a rangadót, kisebb csoda, hogy 1-1 lett a mérkőzés eredménye, ami után a debreceniek csak a hatodikok, viszont így is mindössze 6 pontra vannak a negyedik helytől.

Dzsudzsák Balázs ezúttal is főszerepet vállalt, akin továbbra sem fog az idő. Semmi jel nem utal arra, hogy akár 40 évesen ne lehetne az NB1 egyik fontos láncszeme, és továbbra is élvezi a játékot, ami a legfontosabb. Már az első percekben eredményes volt a Paks otthonában, rendkívül okosan és pontosan passzolt a kapuba.

Akár 15 év börtönt is kaphat, aki azonos neműekkel kezd kapcsolatba Irakban

Az iraki parlament szombaton elfogadta a törvényt, amely a vallási értékek védelmére hivatkozva akár 15 év börtönbüntetést is kiszabhat az azonos neműek kapcsolataira.