62,752 $

Bellingham megállíthatatlan, megint nyert a Real Madrid

Bellingham jelenleg a világ egyik legjobb formájában lévő játékosa, amihez kétség nem férhet, melyből legutóbb is profitált a Real Madrid.

Fotó: EPA/ZIPI ARAGON

Nem sokkal azután ért véget a Real Madrid mérkőzése, hogy a Manchester United fennállása egyik legdrámaibb fordítását mutatta be az Old Traffordon. A királyi gárdánál erre nem volt szükség, a legkisebb mértékben sem.

Ugyan a csapat kapott némi kritikát, még mindig abszolút esélyesei a LaLigának, akárcsak a Bajnokok Ligájának. Ez nagyban köszönhető Bellinghamnek, aki egyelőre olyan erős igazolásnak tűnik, mint anno Modric volt. Soron kívül Vitézy Dávid szerint a fővárosi állatvédelem kudarc

Modric ezzel a kispadra szorult, viszont Ancelotti megerősítette, a horvát nem igazol el januárban. A Madrid legutóbb az Osasunát látta vendégül, és Bellingham már a 9. percben eredményes volt Carvajal passzából.

A második félidőben is szinte pontosan ugyanabban a pillanatban köszönt be, ezúttal Valverde segítségével. Ezzel igencsak hamar eldőltek a fontos kérdések, de V. Junior sem akart kimaradni a jóból, és a 65. percben Valverde második gólpasszát már ő értékesítette.

Sőt, a 70. percben V. Junior volt az előkészítő, aminek Juselu örült a legjobban. 5-0 is lehetett volna a vége, ha Joselu nem hibázik a büntetőnél a 84. percben. A Madrid ezzel a győzelemmel 24 pontos a szintén 9 meccset játszott és 22 pontot gyűjtött Girona előtt, majd jön a 20 pontos Barcelona, de a katalánok még tartoznak egy meccsel.

A kínai állami média szerint újraindultak a munkálatok a Budapest–Belgrád vasútvonalon

Meglepő módon a kínai sajtóból derült ki, hogy a korábban szüneteltetett munkálatok most újraindultak.