385,39 Ft
451,01 Ft
71,318 $

Újabb sokkoló vereséget szenvedett a Manchester United, Fati bemutatkozott

Egyre nagyobb és nagyobb bajban van a Manchester United, ismét vereséget szenvedtek, ezúttal az Old Traffordon a Brighton ellen.

...svg content...Fotó: EPA/ADAM VAUGHAN

Hujber Dávid

Meglehetősen jól, energikusan kezdett a Manchester United, de mint szinte minden alkalommal, ezúttal is kimaradtak a helyzetek. A szurkolók csak fogták a fejüket, nem akarták elhinni, hogy ezt kell látniuk az Old Traffordon.

Rashford nem egyszer volt önző, és rossz döntéseket hozott. Ez is közrejátszott abban, hogy az United nem tudott eredményes lenni, de akkor még nem számítottak arra, hogy mekkora pofonok várnak rájuk. Soron kívül Újabb megrázó információk láttak napvilágot a halálos verőcei hajóbalesetről

A 20. percben született meg az első találat, amit az United korábbi csatára, Welbeck szerzett. Az új igazolás, Hojlund erre a 41. percben tudott válaszolni, viszont az öröm nem tartott sokáig, mert a VAR alapján Rashford már az alapvonalon kívülről passzolt.

Nagy bajban van az United, Fati bemutatkozott

A második félidő elején Gross köszönt be, amivel már 2-0 volt az állás. Ten Hag láthatóan nem tudta kezelni a helyzetet, és már arról cikkeznek, hogy kirúghatják, bár a körülmények sem mellette szólnak.

Egyrészt sok a sérült, ott volt Greenwood ügye, akit végül kölcsön kellett adniuk, majd kiderült, hasonló bűncselekménnyel gyanúsítják Antonyt, aki szintén az United egyik legjobbja, és jelenleg még az edzéseket sem látogatja. Közben a holland szakember összerúgta a port Sanchóval, akit ugyancsak óriási összegért szerződtettek, és a sztárjátékos jelenleg nem játszhat. Hab a tortán a Manchester United eladása körüli hercehurca, mialatt a csapat teljesen szétesni látszik.

A 71. percben Pedro tett arról, hogy az United rajongói meginduljanak haza, és ezt sokan meg is tették. Onana ezúttal is tehetetlen volt, viszont a csereként pályára küldött fiatal Mejbri egy távoli bombagóllal a 73. percben visszahozta a reményt, hogy legalább döntetlenre hozzák a találkozót, aminek ideje alatt a Barcelona fiatal szupersztárja, Fati bemutatkozott a Premier League-ben, aki majdnem gólt lőtt, de Onana óriásit védett. A találkozó 3-1-es vendégsikert hozott, Ten Hagon pedig minden eddiginél nagyobb a nyomás, akár valódi veszélyben is lehet az állása.

Az United hosszú évek óta nem kezdett ilyen gyengén, mint most, hiszen 5 meccséből 3-at is elveszített, és csak a 12. helyen állnak 6 megszerzett ponttal, addig a Manchester City hibátlan mérleggel 15 pontos.