389,35 Ft
453,65 Ft
63,169 $

Videón a Manchester City őrült meccse a Newcastle ellen

Ugyan Haaland megint eredményes tudott lenni, ez is csak egy döntetlenre volt elegendő, az év egyik legjobb mérkőzésén vannak túl a rajongók.

Fotó: EPA/PETER POWELL

Az angol futball szerelmesei nem unatkozhattak, hiszen két olyan mérkőzést is láthattak vasárnap, amik egyesen sokkolták őket. A Leeds United például egyesen kiütötte a bajnokesélyes Chelsea-t, akik jelenleg csak 4 pontot számolnak és a 12. helyen állnak.

A Manchester Citynek sem volt jó napja, de legalább szereztek egy pontot, és noha a regnáló bajnok is hármat kapott, ugyanannyit lőtt. Sejteni lehetett, hogy nem lesz olyan könnyű menet számukra a Newcastle ellen, ám hat gólra senki sem számított.

Álomszerűen kezdődött a mérkőzés a City szempontjából, mivel Gundogan már az 5. percben eredményes volt Silva passzát követően. A 28. percben Almiron köszönte a lehetőséget, és kiegyenlített, majd a 39. percben már vezettek is Wilson góljával.

A City játékosai nem hittek a szemeiknek, pláne Trippier 54. percben szerzett találatát követően. Akkor úgy tűnt, még az egy pont sem lesz meg, de pár perccel később Haaland szépíteni tudott, és visszajöttek a meccsbe.

Sőt, négy perccel ezután a 64. percben Silva kiegyenlített. Arra sem fogtak volna túl sokan, hogy a mérkőzés hátralévő perceiben már nem lesz több gól, márpedig egyik fél sem talált be a folytatásban, így maradta a 3-3.

Ez egyúttal azt is jelenti, hogy már csak az Arsenal az egyetlen olyan csapat, mely 100%-os, mindhárom meccsüket hozták és vezetik a bajnokságot a City, a Leeds és a Tottenham előtt, bár a Brighton is 7 pontos.