389,26 Ft
454,72 Ft
59,247 $

Az utolsó pillanatokban tudta legyőzni a Manchester City a Lipcsét

A Manchester City egyértelműen jobban játszott a Lipcsénél a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések második körében, de csak a végén tudták behúzni a 3 pontot.

Fotó: EPA/FILIP SINGER

Hujber Dávid

Született pár érdekes, váratlan eredmény ezen a héten a Bajnokok Ligájában. A Manchester United hazai pályán kapott ki az Old Traffordon, és egyelőre úgy tűnik, töretlen a bizalom Ten Hag felé.

A szerdai játéknap sem volt eseménytelen, és a másik nagy manchesteri csapat, a City is pályára lépett. Címvédőként tehették ezt meg, viszont mostanában mintha akadozna Guardiola csapatának gépezete. Soron kívül Repülő Suzukit kaptak lencsevégre Kőbányán – ezért kell körültekintően előzni (videó)

Két váratlan vereségbe is belefutott rövid idő alatt a csapat, és sokáig úgy tűnt, a Bajnokok Ligájában is pontokat fognak veszíteni. Az első találatot Foden szerezte meg a 25. percben, de már azt megelőzően is veszélyesek voltak az angolok.

A Lipcse nem adta fel, és Openda egy látványos szólót követően a második félidő legelején kiegyenlített. Ezt követően nagy csönd következett, majd a 84. percben Alvarez értékesítette Doku passzát.

Ekkor 2-1 volt az állás a Citynek, és mivel Doku is feliratkozott a gólszerzők listájára, esélye sem maradt a németeknek az újabb egyenlítésre. A Manchester City ezzel a győzelmével 6 pontos a 3 pontos Lipcse előtt, majd jön az 1 pontos Young Boys és a Crvena Zvezda.

Agyonverte feleségét a volt kazahsztáni gazdasági miniszter, a gyilkosságról felvétel is készült

A férfi az egyik rokonának a tulajdonában lévő étterembe vitte feleségét, ahol a hajánál fogva rángatta, brutális módon ütlegelte és rugdosta, melynek következtében a nő a helyszínen életét vesztette.