392,15 Ft
457,95 Ft
64,026 $

Élőben adja a tv Dzsudzsákék ZTE elleni meccsét

A Debrecenre egy több mint kötelező győzelem vár a Zalaegerszeg ellen, ugyanakkor távolról sem tűnik olyan egyszerűnek a helyzet.

Fotó: A debreceni Dzsudzsák Balázs (b) a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében játszott Debreceni VSC - Puskás Akadémia FC mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2023. március 2-án. Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC 1-3. MTI/Derencsényi István

A Debrecen az utóbbi időben hektikusan teljesít, mert egyik pillanatban képesek a legjobb csapatokkal küzdeni, míg a másikban váratlanul vereséget szenvednek. Így volt ez a Mezőkövesd ellen is, akik még mindig az utolsó helyen állnak, addig a Paksnak igencsak megnehezítették a dolgát, akik emiatt elvesztették az első helyüket.

A Ferencváros még meccselőnyben is van, így akad miért aggódnia a paksiaknak, de a Debrecen sem nyugodhat meg. A DVSC a 25. fordulót a 6. helyről várta, ugyanakkor csak vasárnap lépnek pályára, addig várniuk kell. Dzsudzsák csapata kora délután a ZTE-t fogadja, akik nemrég veretlenek voltak a tavaszi szezonban, majd belefutottak egy vereségbe és egy döntetlenbe. Soron kívül Gyurcsány szerint Magyar többet árt az ellenzéki oldalon, mint a kormány oldalán

Mindkét csapatnak égetően szüksége lenne a 3 pontra, és a Debrecen esélyesként várhatja a mérkőzést, már csak a hazai pálya miatt is. Az M4 Sport 12 óra 30 perctől élőben közvetíti az eseményeket, a hétvége egyik legjobb meccsét hozhatja a debreceniek és a zalaegerszegiek egymásnak feszülése.

Videón Szoboszlaiék újabb pontvesztése az angol bajnokságból

Nem futnak jó szériát Szoboszlai Dominikáék, ráadásul a magyar válogatott sztárja visszakerült a kispadra, és csak alig pár percet kapott.