389,47 Ft
453,96 Ft
64,259 $

Videón a Ferencváros őrületes fordítása és hatalmas gólja a Konferencia-ligából

Egy több mint érzelemdús mérkőzésen van túl a Ferencváros a Konferencia-ligában, amivel nagy lépést tettek meg a továbbjutás felé.

Fotó: A Ferencváros szurkolói a labdarúgó a Konferencia-liga csoportkörének ötödik fordulójában játszott Cukaricki - Ferencvárosi TC mérkőzésen a szerbiai Leskovacban 2023. november 30-án. Cukaricki-Ferencvárosi TC 1-2. MTI/Czeglédi Zsolt

Megérte sokáig ébren maradni a Ferencváros mérkőzése miatt, ami drámai végjátékot hozott. Nem éppen úgy alakultak az események, mint azt vártuk volna, bár tudta mindenki, ez egy nehezebb meccs lesz.

Akkor is, ha a Cukaricki még csak pontot sem szerzett a csoportjában a Konferencia-ligában. Ennek ellenére a 11. percben vezetéshez jutottak, amire nagyon sokáig nem is volt válasza a vendégeknek. Soron kívül Szentkirályinak elege van Karácsonyból: „Közpénzből készpénz lett”

Amikor már úgy tűnt, veszélybe kerülhet a továbbjutás, a 83. percben Zachariassen egy szemfüles góllal visszahozta a reményeket. Ezzel lélektanilag mindenképpen előnybe kerültek a zöld-fehérek, majd jött a pofon.

Egészen elképesztő, ami a 8 perces hosszabbítás végén történt, melynek hatására a Fradi edzője is berohant a pályára. Pesic klasszis gólt lőtt, amit a világ legjobb támadói is megirigyeltek volna, ezért külön bónuszt érdemelne.

A balhé sem maradt el a hazaiak részéről, mialatt az edzőjüket és az egyik játékosukat is kiállították. A Fiorentina 11 pontos a 9 pontos Ferencváros előtt, míg a Genk 6 ponttal követi a magyar csapatot, akik legközelebb december 14-én lépnek pályára a sorozatban az olaszok ellen Budapesten.

Összefoglaló videó a Ferencváros 5-1-es győzelméről a Debrecen ellen

A Ferencváros végül 5-1-re győzte le a Debrecent az NB1 hétvégi fordulójában, ami egyúttal rekordot is hozott, mert egy csapat sem rúgott olyan sok gólt egy idény alatt, mint a Fradi.