66,981 $

A Tottenham őrületes meccse a Brentford ellen (videó)

Azok, akik a Tottenham és a Brentford összecsapását választották a Premier League-ben, biztosan nem unatkozhattak.

...svg content...Fotó: EPA/TOLGA AKMEN

A katari világbajnokság miatt heteken át szünetelt az angol bajnokság, de a nagy várakozásnak vége. Gyakorlatilag minden ott folytatódott tovább, ahol az véget ért a nagy torna előtt, és nem kellett csalódnunk.

Hétfőn sorra jöttek a jobbnál jobb meccsek, a játékosok pedig nem felejtettek el gólt lőni. Több drámai mérkőzést is láthattunk, és szerencsére a fordulatok sem maradtak el, akárcsak a Brentford-Tottenham meccsen. Soron kívül Pünkösd: vasárnap és hétfőn is zárva lesznek az üzletek

A Tottenham továbbra is nagy harcban van a dobogóért, így nemigazán számíthattak arra, hogy a Brentford nagy problémát fog jelenteni. Márpedig rémálomszerűen zajlott számukra a találkozó, egészen a 65. percig.

Janelt a 15. percben vezetéshez juttatta a hazaikat, majd Toney találatával kétszer akkora bajba került a Spurs. Minden Conte arcára volt írva, fogalmazzunk úgy, nem volt túl nyugodt, és igyekezett változtatni a játék képén.

Egészen a 65. percig kellett várni a szépítésre, Kane nagyon szépen tette be a kapuba a labdát. A 71. percben pedig Hojbjerg tette meg ugyanezt, és még mindig bőven volt hátra idő ahhoz, hogy elhozzák a három pontot.

Végül maradt a 2-2, aminek egyik csapat sem tudott örülni, hiszen mindkét alakulat előtt ott volt a lehetőség az utolsó 15 percben, hogy betaláljanak. A helyzetek alapján összességében igazságosnak mondható a döntetlen, amivel a Brentford a 10., míg a Tottenham a 4. helyen áll.

Meglepő kijelentést tett Vitézy Dávid

Vitézy Dávid főpolgármester-jelölt egy friss interjúban kifejtette, hogy elvi szinten nem zárkózna el a Karácsony Gergellyel való együttműködéstől a június 9-i választás eredményétől függetlenül.