392,60 Ft
457,77 Ft
64,541 $

Videón az Arsenal gálája a Nottingham Forest ellen

Az Arsenal még csak esélyt sem adott a Nottingham Forestnek, mely egy héttel ezelőtt a Liverpoolt győzte le a Premier League-ben.

Fotó: EPA/ANDY RAIN

Senkit nem lepne meg, ha az év végén a Nottingham Forest visszapottyan az angol másodosztályba, mert egyelőre csak ritkán mutatnak Premier League szintet, és sikerült belefutniuk pár méretes pofonba.

Igaz, egy héttel ezelőtt a Liverpoolt legyőzték hazai pályán, addig legutóbb úgy kaptak öt gólt, hogy egyet sem lőttek. A bajnokaspiráns és listavezető Arsenal fogadta a kiscsapatot, akiknek esélyük sem volt. Soron kívül RTL+: áremelésre készülhetünk az UEFA Bajnokok Ligája miatt

Enyhe túlzással már az 5. percben eldőlt a mérkőzés, amikor Martinelli beköszönt, de sokáig nem született újabb találat. Ami azonban a 49. és az 57. perc között történt, az totális káosz volt a vendégek részéről.

A 49. percben Nelson duplázta meg az előnyt, majd az 52-ben megint betalált Jesus révén. Öt perccel később pedig Partey tette ezt meg, így már 4-0 volt az állás, abban a pár percben pláne nem unatkozhattak a hazai szurkolók.

A játék utolsó felére is jutott egy gól, megint Jesus passza volt a kulcs, amit Odegaard értékesített, és egyúttal alakította ki a végeredményt. Ezzel a győzelemmel továbbra is marad az élen az Arsenal, amivel újabb nyomást helyez a Manchester Cityre.