451,92 Ft
67,056 $

Összefoglaló videón a Liverpool újabb meglepő veresége

Nem éppen úgy alakult a hétfő estéje a Liverpoolnak, mint azt szerette volna, miközben Nunez továbbra sem hozza azt a teljesítményt, amit sokan elvárnának tőle.

...svg content...Fotó: Darwin Nunez, a Liverpool játékosa (b) berúgja csapata első gólját a Brentford ellen az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság 2023. január 2-i mérkőzésén a londoni Gtech Community Stadionban. MTI/AP/Ian Walton

A Liverpoolnak sikerült jól hangolnia 2023-ra, de hamar befutott az első nagy pofon a szezon második felében. A Premier League megint megmutatta, hogy gyakorlatilag bármelyik csapat veszélyes lehet a nagyokra, emiatt is olyan magas színvonalú a bajnokság.

Nincsnek könnyű meccsek az angol első osztályban, és ezt a Liverpool is tudja. Legutóbb hétfő este tapasztalta meg mindezt a Brentford otthonában, ahol 3-1-es vereséget szenvedtek, mely három pontjukba került. Soron kívül Pünkösd: vasárnap és hétfőn is zárva lesznek az üzletek

Amikor már úgy tűnt, hogy kihasználhatják az előttük lévők bukdácsolását, és közelebb kerülhetnek a BL-helyekhez, jött a pofon. A Liverpool az újabb vereség után maradt 28 pontos, míg a negyedik helyen álló Manchester United 32 egységet számol, ráadásul egy meccsel kevesebbet játszva.

Klopp csapata a 19. percben került hátrányba, amikor Konate összehozott egy öngólt. A 39. percben Wissa talált be a Brentford színeiben, de a VAR visszavonta a gólt, majd pár perccel később a játékos újra beköszönt.

A második gólját érvényesnek találták, és noha a vendégek a második félidő elején szépítettek, Nunez gólját is elvették a VAR-os elemzést követően. Szinte ugyanaz játszódott le, mint a Brentford második gólja előtt, Oxlade-Chamberlain az 50. percben 2-1-re módosította az állást.

Ekkor felcsillant a remény a Liverpool előtt, hogy legalább döntetlenre hozhatják a meccset, ám Mbeumo a 84. percben mindent eldöntött. Több gól már nem esett a mérkőzésen, így maradt a 3-1.

Lemondással fenyegetőzik az izraeli védelmi miniszter, ha nem fogadják el a háborús tervét

Az izraeli háborús kabinet egyik tagja lemondással fenyegetőzik, amivel válaszút elé állította Benjamin Netanjahu miniszterelnököt.