389,25 Ft
454,93 Ft
59,038 $

Őrület, amit az Inter a Benfica ellen művelt a Bajnokok Ligájában

Három olyan mérkőzést is volt a Bajnokok Ligája szerdai játéknapján, ami egészen másképpen is alakulhatott volna.

Fotó: EPA/ANTONIO COTRIM

Ritka, amikor egyszerre három olyan meccset is láthatunk a Bajnokok Ligájában, mely során egy csapat két-három góllal vezet, végül 1 ponttal, vagy pont nélkül távozik, márpedig ez most megtörtént.

A Manchester United a Galatasaray ellen kétszer is két góllal vezetett Törökországban. Onana hathatós közreműködésével azonban 3-3 lett a végeredmény, annak ellenére is, hogy az United a végén több ziccert is kialakított. Soron kívül Némi csapadékra van kilátás pénteken, de akár 27 fok is lehet napközben

A Sevilla is magabiztosnak érezhette magát, már 2-0-ra vezettek, amikor a PSG visszatért a pokolból. Az idegenben játszott hollandok 3-2-vel ütötték ki a spanyolokat a Bajnokok Ligájából, már nincs esélyük a továbbjutásra.

3-0-ról állt fel az Inter

A Benfica szurkolói is csak foghatták a fejüket, hiába vezettek már 3 góllal a 34. percben. Azt gondolhatták, az Arsenalhoz hasonlóan gálát rendeznek a tavalyi döntős Inter ellen, de ez elmaradt.

Mario az 5. percben nyitotta meg a gólcsapokat, majd a 13. percben duplázott, míg a 34-ben mesterhármasnak örülhetett. Senki nem gondolta volna akkor, hogy ezek után van visszaút az olaszok számára.

Az 51. percben Arnautovics visszahozta a reményt, míg 7 perccel később Frattesi góljával már csak 1 gól volt a differencia. A 72. percben jött az igazi pofon, amikor Sanchez büntetőt rúghatott a portugáloknak.

3-3-as állásnál még bőven volt az Internek ideje arra, hogy 3-0-ról megfordítsa a mérkőzést, de maradt a 3-3. Az Inter lélektanilag és emberelőnyben is volt, ugyanis a 84. percben Silva piros lapot kapott, de ez sem volt elég a vendégeknek a győzelemhez. Ezzel a döntetlennel a Benfica mindössze 1 pontos a D-csoportban, amit 11 ponttal vezet a Sociedad, és az Internek is 11 egysége van. Mivel a Salzburg csak 4 pontos, immáron egyetlen egy kérdés maradt, ki lesz a csoportelső a spanyolok és az olaszok közül.

Agyonverte feleségét a volt kazahsztáni gazdasági miniszter, a gyilkosságról felvétel is készült

A férfi az egyik rokonának a tulajdonában lévő étterembe vitte feleségét, ahol a hajánál fogva rángatta, brutális módon ütlegelte és rugdosta, melynek következtében a nő a helyszínen életét vesztette.