364,20 Ft
390,23 Ft
456,08 Ft
57,848 $

Szijjártó Péter adta át Max Verstappennek a győztes trófeát a Hungaroringen a Magyar Nagydíjon (fotók)

A magyar külügyminiszter ugyan hivatalból volt ott a Magyar Nagydíjon, természetesen egészen közelről figyelte az eseményeket, és nagyon élvezte a látottakat.

Fotó: A győztes Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője (j, háttal) és Adrian Newey, a csapat főtervezője (b2), valamint a második helyezett brit Lewis Hamilton (j2) és honfitársa, a harmadik helyezett George Russell (b2, háttal), a Mercedes versenyzői a Forma-1-es Magyar Nagydíj eredményhirdetésén a mogyoródi Hungaroringen 2022. július 31-én. MTI/Balogh Zoltán
Style

Szijjártó Péter külügyminiszter is a sport szerelmese, elsősorban a futball rajongója, de a Forma-1 sem semleges számára. Már csak amiatt sem, mert a 80-as évek közepe óta minden évben nagy siker a Magyar Nagydíj az F1-ben, mindenki imádja Budapestet és a Hungaroringet.

A külügyminiszter is jól emlékezhet a kezdetekre, amikor még csak gyerekcipőben járt az F1 idehaza, most pedig már ott tartunk, hogy legendává nőtte ki magát a hétvége. Legutóbb sem okozott csalódást, ráadásul rengetegen voltak kíváncsiak a helyszínen az eseményekre. Soron kívül Ösztöndíjjal jutott be a Harvardra egy budapesti gimnázium tanulója

Szijjártó is nagy megtiszteltetésben részesült, ott lehetett a dobogón a leintést követően, és átadta a győzelemért járó trófeát a Red Bull holland ászának. Büszke arra, hogy az egyik legtradicionálisabb helyszín a magyaroké, ami reményeink szerint így is marad.

Megyeri Csilla istennőként néz ki ebben a bikiniben

Mivel minden jel arra mutat, hogy nincs veszélyben a Hungaroring jövője, nyugalommal tekinthetünk előre. Egy pálya, ami valódi klasszikussá vált, és igazi kihívást jelent a versenyzőknek és a mérnököknek.

Lapozó: 1 2

Kikapott a PSG a Dortmundtól a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén

A PSG egy nagyon erős Dortmund ellen játszott a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.