392,83 Ft
458,63 Ft
63,754 $

Kikapott Nadaltól az Australian Openen: „Mind korruptak vagytok!“

A kanadai teniszező Denis Shapovalov nem viselte jól, hogy kikapott Rafael Nadaltól az Australian Open negyeddöntőjében.

Fotó: A spanyol Rafael Nadal a kanadai Denis Shapovalov ellenI játszma közben az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének negyeddöntõjében Melbourne-ben 2022. január 25-én. (MTI/EPA-AAP/Dean Lewins)

Fazekas Kiara Barbara

Rafael Nadal a kanadai Denis Shapovalovval találkozott az Australian Open negyeddöntőjében, ahol gyomorproblémákkal küzdött, ennek ellenére győzött 6-3, 6-4, 4-6, 4-6, 3-6, 6-3 arányban.

Shapovalov már az első szettet elvesztette, a második elején elég frusztráltnak tűnt, és nem értett egyet azzal, hogy Nadal várt a szett kezdése előtt, ennek pedig hangot is adott.  Soron kívül Ezt a férfit keresi a rendőrség a szentesi gyilkosság ügyében

Shapovalov ezután megkérte a bírót, hogy nevezze meg Nadalt szabálytalannak, azonban a bíró nem értette, hogy erre miért van szükség, ez pedig, úgy tűnik, túl sok volt a kanadainak:

„Nem áll készen a játékra. Most viccelsz velem? Ti mind korruptak vagytok, ti mind korruptak vagytok“ – jelentette ki, azt sugallva, hogy a teniszszövetség olyan nagynevű játékosoknak kedvez, mint a spanyol.

Shapovalov majdnem előnybe került a negyedik szett végére, miután Nadal nem érezte jól magát a gyomra miatt, a klasszis azonban visszavette a vezetést, megnyerte az utolsó szettet, ezzel pedig a mérkőzést is.