59,102 $

Videón Lewandowski újabb klasszis gólja a Barcelona színeiben

Lewandowski ezúttal a LaLiga legutóbbi fordulójában bizonyította, hogy még mindig a világ egyik legjobb csatárja, akire lehet számítani.

Fotó: EPA/Quique Garcia

Azt követően, hogy a Barcelona kapott egy pofont a Real Madridtól, még inkább nagyobb szükségük volt arra, hogy önbizalmat gyűjtsenek. A madridiak hozták a meccsüket, így a nyomás ismét a katalánokon volt, akik a Bilbao együttesét fogadták.

A vártnál is sokkal simábban alakult a mérkőzés, már az első percektől kezdve gálázni kezdett a Barca, igazán momentuma sem volt a vendégeknek. Rengeteget helyzetet alakítottak ki Xaviék, és a gólok sem maradtak el. Soron kívül Némi csapadékra van kilátás pénteken, de akár 27 fok is lehet napközben

Noha így is kiütés lett a vége, két-három góllal többet szerezhettek volna. Óriási iramban haladtak előre, Dembele különösen élvezte a játékot, aki a 12. percben nyitotta meg a gólcsapot Lewandowski remek beadását követően.

A 18. percben megint betaláltak, ezúttal Dembele adta a gólpasszt, S. Roberto pedig köszönte ezt. Gyakorlatilag néhány perc alatt rendezték le a Bilbao csapatát, mert Lewandowski a 22. percben eredményes volt, és ekkor már 3-0 volt az állás.

Az elmúlt időszak egyik legszebb találatát szerezte a klasszis csatár, szenzációsan oldotta meg a kérdést. Ezek után meglepő volt, hogy már csak egy gól született, és az is csak a 73. percben Torres révén, akinek Dembele adta a gólpasszt. A Barca szélsője tehát nemcsak gólt lőtt, hanem három gólpasszt is kiosztott.

A Barca ezzel mos 28 pontos, addig a Real Madrid 31 egységgel várja a folytatást. Nincs közöttük nagy különbség, de könnyen lehet, hogy a következő El Classico sorsdöntő lehet, ha ez ilyen szoros marad.

Agyonverte feleségét a volt kazahsztáni gazdasági miniszter, a gyilkosságról felvétel is készült

A férfi az egyik rokonának a tulajdonában lévő étterembe vitte feleségét, ahol a hajánál fogva rángatta, brutális módon ütlegelte és rugdosta, melynek következtében a nő a helyszínen életét vesztette.