386,98 Ft
451,92 Ft
66,881 $

Konyhafőnök VIP: látványos képgaléria a döntőt követő pillanatokról

Tornóczky Anita és Németh Kristóf nagyot mentek az idei évadban, ahogyan a döntőben is, de csak az egyikőjük lehetett igazán boldog.

...svg content...Fotó: RTL Magyarország
TV

A Konyhafőnök VIP 2021-es évada is véget ért, eldőlt, hogy ki nyerte meg az új szezont, amiben többek között Schobert Norbi, Görög Zita és Szandi is fontos szerepet vállalt. Ők azonban már nem lehettek ott a döntőben, valamivel korábban kiestek,

Németh Kristóf két alkalommal is közel járt ahhoz, hogy búcsúzzon, de mindig bizalmat szavaztak neki a chefek. A végén csak egy versenyző előzte meg, ami elég volt ahhoz, hogy ne nála landoljon a 10 milliós főnyeremény. Soron kívül Eltűnt 13 éves lány megtalálása érdekében kéri a lakosság segítségét a rendőrség

Nem lehetett könnyű, mindig a második helyen a legrosszabb végezni, ez vitathatatlan. Tóth Vera is emiatt tudott örülni a harmadik helyének, Anita ellen neki is nagyon nehéz dolga lett volna.

Készültünk számotokra egy látványos galériával, ami a döntő utáni pillanatokat tartalmazza. Az eddig megszokottakhoz hasonlóan látványos ünneplésbe kezdtek a résztvevők, akik között sok ismerős arc is feltűnt.

Riasztó mértékben növekszik az idős, beteg, munkaképtelen hajléktalanok száma Magyarországon

Ma már 10 hajléktalan ember közül 4 elmúlt 60 éves, többségük pedig beteg és munkaképtelen.

Ilyen repjegyárra számítson, aki repülővel érkezne a nyári futball Európa-bajnokságra

A 2024-es labdarúgó-Európa-bajnokság hatására jelentősen megnőtt a Németországba irányuló repülőjegyek iránti kereslet Magyarországról.