387,76 Ft
452,28 Ft
66,224 $

Videón Guardiola nagyon beszédes reakciója Benzema büntetőjénél Manchesterből

Pep Guardiola ezúttal is együtt élt a játékkal, és nem volt túl boldog, amikor a Real Madrid büntetőhöz jutott a Manchester City.-

...svg content...Fotó: Josep Guardiola, a Manchester City vezetőedzője a labdarúgó Bajnokok Ligája Manchester City-Real Madrid elődöntőjének első mérkőzésén a manchesteri Etihad stadionban 2022. április 26-án. MTI/EPA/Peter Powell
Style

Volt egy olyan érzésünk a Bajnokok Ligája első elődöntője előtt, hogy sok gólt fogunk látni. Nem csalódtunk, és az elmúlt évek egyik leglátványosabb meccsét láthattuk a BL-ben, ahol hamarosan a Liverpool léphet pályára a Villarreal ellen.

A Manchester City a Real Madridot fogadta, és úgy játszott egymás ellen a két sztárcsapat, mintha csak a fináléban lennének. A City jól kezdett, alig telt el 10 perc, máris két góllal mentek a hazaiak a spanyolokkal szemben. Soron kívül Üvegszilánkok voltak a gyermekek ebédjében az iregszemcsei általános iskolában, többen megsérültek

Mielőtt még Benzema a 33. percben szépített volna, újabb lehetőségek adódtak a City előtt. Ez később sem volt másképp, rövid időn belül akár 5-1 is lehetett volna, amivel valószínűleg végleg eldől a párharc.

Kecskeméten született egy gól, ami az év végi összefoglalóban is ott lesz

Miután a City nem tudott élni a lehetőségei egy részével, szoros maradt az eredmény. Mondhatjuk ezt annak ellenére 3-1-re és 4-2-re is vezettek már a 74. percben. Benzema ismét bizonyította, hogy bőven 30 felett is a világ egyik legjobb csatára, és kétszer is betalált.