390,95 Ft
458,11 Ft
63,467 $

Vezet a Fradi félidőben a Crvena zvezda ellen

A múlt heti 4-1-es vereség után magabiztosabb játékkal rukkolt elő a Fradi, aminek meg is lett az eredménye.

Fotó: A ferencvárosi Kristoffer Zachariassen (b) ünnepli gólját, mellette csapattársa, Ryan Mmaee a labdarúgó Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában játszott Ferencváros és a szerb Crvena zvezda mérkőzésen a Groupama Arénában 2022. október 13-án. MTI/Illyés Tibor

A Crvena zvezda legyőzésével a Ferencváros nagy lépést tehet a csoportból történő továbbjutás felé, noha a Trabzonspor még bezavarhat a képbe.

A Groupama Arénában megrendezésre kerülő visszavágót a Fradi kezdte jobban, a 24. percben pedig Zachariassen góljával a vezetést is megszerezte. Ezt követően újabb gól már nem esett, mint ahogy különösebben látványos játékot sem láthattunk, a több mint 20 szabálytalanság miatti folyamatos játékmegszakítás ugyanis némiképp rányomta a bélyegét a mérkőzésre. Soron kívül 15 éve mutatták be a Samsung első androidos telefonját

Hogy ne legyen felhőtlen az öröm a félidőben, a 44. percben Sarr öngóljának köszönhetően a Trabzonspor is megszerezte a vezetést a Monaco ellen, így jelenlegi állás szerint a 9 pontos Ferencvárost a Monaco illetve a Trabzonspor követi 6-6 ponttal, vagyis kissé „összesűrűsödött” a mezőny.

Frissítés: Időközben Mitrovic 55. percben szerzett góljával kiegyenlített a Crvena zvezda, majd a 61. percben egy szöglet után érkezett Samy Mmaee, aki 2:1-re változtatta az állást.

Újabb gól már nem esett a mérkőzésen, ez pedig azt jelenti, hogy négy mérkőzés után 9 ponttal továbbra a Ferencváros vezeti a csoportot a második Trabzonsport és a harmadik helyezett Monaco előtt.

Folytatás október 27-én hazai pályán a Monaco ellen.