384,03 Ft
450,78 Ft
69,263 $

Nagyot ment a Bondár-Gálfi páros, kiemelteket búcsúztattak a budapesti tenisztornán

Fontos győzelmet arattak a magyar teniszes lányok, amellyel már a negyeddöntőbe jutottak.

...svg content...Gálfi Dalma játszik Jani Réka ellen a tenisz Budapest Kupán a Nemzeti Edzésközpontban 2020. május 22-én. MTI/Kovács Tamás

TÉMÁK

Bondár Anna és Gálfi Dalma megnyerte első mérkőzését, ezzel bejutott a negyeddöntőbe párosban a budapesti 235 ezer dollár (71,6 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán.

A magyar duó szerdán a negyedik helyen kiemelt egyiptomi Majar Seriffel és cseh Renata Voracovával csapott össze, s 1 óra 10 perc alatt győzött úgy, hogy az utolsó hat gémből öt brékkel végződött. Soron kívül Alaszka „rozsdásodó” folyói már az űrből is látszanak, elsavasodtak az egykor kristálytiszta vizek

Gálfiék következő ellenfele Stollár Fanny és a román Mihaela Buzarnescu duója lesz.

A szerdai versenynapon ez volt az egyetlen hazai vonatkozású mérkőzés, a csütörtöki nyolcaddöntőben egyesben a szabadkártyás Jani Réka, Gálfi Dalma és Udvardy Panna is pályára lép a Római Teniszakadémián.

Eredmény: páros, 1. forduló (a 8 közé jutásért):

Bondár Anna, Gálfi Dalma – Majar Serif, Renata Voracova (egyiptomi, cseh, 4.) 6:2, 7:5

A Manchester United edzője azt mondja, ha kirúgják, majd máshol nyer trófeákat

Ten Hag egyelőre nem tudja, mi lesz vele, az FA-kupa megnyerését követően már nem volt olyan magabiztos, mint előtte.