387,03 Ft
451,18 Ft
66,109 $

Összefoglaló videón a Barcelona őrületes győzelme a Betis ellen

A Barcelona is egy igen nehéz meccset nyert meg vasárnap, noha az eleinte nem tűnt annak, de végül náluk landolt a 3 pont.

...svg content...Fotó: EPA/Jose Manuel Vidal

A Real Madrid nyitotta a sort, és a riválisok dörzsölhették a tenyerüket, mert a madridiak kétgólos hátrányból várhatták a második félidőt, hazai pályán az utolsó helyezett Almeria ellen. Akkor már igen közel volt az újabb nagy szenzáció, de Ancelotti ezt nem hagyta annyiban, és a 15 perces szünetben újabb utasításokat adott.

A Real Madrid javára két olyan VAR-ítélet is született, amiket sokan megkérdőjeleznek. Ancelotti szerint azonban helyes döntések születtek, de megérti a vendégek dühét, akik végül 0 ponttal távoztak. A Madrid pedig fordított, bár nem sokkal később a Girona 5-1-re kiütötte a Sevillát, így ismét ők vezetik a bajnokságot. Soron kívül Üvegszilánkok voltak a gyermekek ebédjében az iregszemcsei általános iskolában, többen megsérültek

A Barcelona meccsén sem unatkozhattunk, sorra zajlottak az események. Torres duplájával ugyan vezettek a katalánok, Isco, a Real Madrid korábbi sztárja tett arról, hogy a Barcelona kellemetlen helyzetben érezze magát. Alig pár perc leforgása alatt duplázott, így gyakorlatilag minden kezdődhetett elölről a meccsen.

Végül ez a meccs is a hosszabbításban dőlt el, Félix a 90. percben 3-2-re módosította az állást Torres passzából, majd Torres megint gólt lőtt, és ezzel triplázott. Noha 4-2 lett a végeredmény, ennél valójában sokkal neccesebb volt a játék a Barcelona számára, akik még ezzel a 3 ponttal is távol vannak az első helytől.