389,25 Ft
454,82 Ft
59,114 $

Leclerc drámai rádióüzenete a Spanyol Nagydíjról a Ferrariból (videó)

Charles Leclerc simán megnyerhette volna a Spanyol Nagydíjat, helyette nulla ponttal volt kénytelen távozni.

Fotó: Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Spanyol Nagydíján a montmelói pályán 2022. május 22-én. MTI/AP pool/Manu Fernández

Max Verstappen bajnoki címvédőként vághatott neki a 2022-es F1-es szezonnak, és hamar kiderült, hogy az alatta dolgozó Red Bull nagyon versenyképes. A technikai gondok miatt azonban sorra bukta el a pontokat, míg Charles Leclerc a Ferrarival elhúzott.

Amikor már kezdett igen nagy lenni a rés a két rivális között, Verstappen elkezdte ledolgozni a hátrányát. A holland kihasználta a lehetőségeit, többek között Leclerc hibáit is, amiből eddig nem volt sok. Soron kívül Némi csapadékra van kilátás pénteken, de akár 27 fok is lehet napközben

A Spanyol Nagydíjon sem hibázott vasárnap, csak nem állt mellé a szerencse. Simán hozhatta volna a futamot, ráadásul Verstappen még ki is csúszott. Akkor úgy tűnt, hogy a monacói megnyeri a katalán futamot, de ebből semmi sem lett.

Azzal, hogy Verstappen nyert, már ő vezeti a bajnokságot, így nemcsak ledolgozta a hátrányát, hanem élre állt. 110 pontja van jelenleg, addig Leclerc 104 egységgel várhatja a folytatást, idén eddig csak egyszer nullázott, míg Max kétszer.

A hollandnak azonban négy győzelme van, ráadásul a legutóbbi három versenyt megnyerte. Az alább látható videóban Leclerc drámáját hallgathatjuk meg, nem akarta elhinni, hogy elment a hajtás a Ferrariban.

Agyonverte feleségét a volt kazahsztáni gazdasági miniszter, a gyilkosságról felvétel is készült

A férfi az egyik rokonának a tulajdonában lévő étterembe vitte feleségét, ahol a hajánál fogva rángatta, brutális módon ütlegelte és rugdosta, melynek következtében a nő a helyszínen életét vesztette.