386,89 Ft
450,85 Ft
65,443 $

Cristiano Ronaldo nem bír leállni, újabb két gólt lőtt

Ezúttal Szaúdi Királyi Kupában lőtt két gólt az Al Nassr színeiben, és ezúttal is ő jelentette a különbséget a mérkőzésen.

...svg content...Fotó: EPA/ALI HAIDER

Lassan a 40-es éveiben jár Cristiano Ronaldo, de az idő nemigazán hat rá. Ugyan távol futballozik Európától, még mindig róla szólnak a hírek, és olyan formában van, amire nehéz szavakat találni egy 39 éves futballista esetében. Ráadásul a megjelenése is top, nagyon sokat tesz azért, hogy a lehető legjobb formában legyen.

Ugyan a bajnoki címet még mindig nem sikerült megszereznie, szép számmal gyűjti be az elismeréseket. Rengeteg gólja van már a szaúdi bajnokságban, most épp a Szaúdi Királyi Kupa elődöntőjében villant, és nem is egyszer. Az Al Khaleej volt az ellenfél, akiknek csupán szépítésre futotta a 82. percben. Soron kívül Hivatalos: Oroszországban folytatja a Ferencváros edzője

Ronaldo nyitotta meg a gólcsapokat a 17. percben, majd jött Mané büntetője 20 perccel később. Sokan azt gondolták, hogy a portugál fogja rúgni a büntetőt, végül a Liverpool korábbi sztárja végezhette el a tizenegyest, amivel már 2-0 volt az állás.

Cristiano az 57. percben is eredményes volt, 3-1-re küldték haza az ellenfelüket. Az Al Nassr sokat nem pihenhet, ugyanis két nap múlva az Al-Wahdát fogadják, míg május 9-én idegenben lépnek pályára a megszokott esti órákban.