389,35 Ft
453,65 Ft
62,903 $

Élőben adja a tv a Magyar Kupa elődöntőjét, pályára lép a Paks

Ha a Paks ismét vereséget szenved, az már a hatodik egymást követő nullázás lesz a csapat neve mellett.

Fotó: A paksi játékosok örülnek a győztes gólnak a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében játszott Vasas FC (NB II) - Paksi FC mérkőzés végén az Illovszky Rudolf Stadionban 2024. április 3-án. Vasas FC-Paksi FC 2-5. MTI/Kovács Tamás

A Paks minden eddiginél gyengébb formát mutat, öt forduló alatt 15 pontot buktak, ami rengeteg. Ezzel pedig visszazuhantak a harmadik helyre, és ha így folytatják tovább, a dobogó sem lesz meg, noha nemrég még vezették a bajnokságot az NB1-ben.

Azóta a Ferencváros megszerezte a 35. bajnoki címét, reagálván a Paks 5-0-s vereségére a Puskás Akadémia ellen. Súlyos pofonba futottak bele, és Bognár György azt mondta, nem nyújtottak NB1-es teljesítményt. Ma este 20 órától a Magyar Kupa elődöntőjében javíthatnak, amit a Kisvárda ellen vívhatnak meg. Soron kívül Szentkirályi Alexandra a Szomszédok legendájával, Vágási Ferivel üzent Karácsonynak