392,15 Ft
457,95 Ft
63,150 $

Kövesd élőben a Liverpool szerda esti meccsét, Szoboszlai visszatérhet

Nem kizárt, hogy Szoboszlai Dominik ismét egy kupameccsen térhet vissza a sérülését követően, ezúttal az FA-kupa ötödik körében.

Fotó: EPA/ANDY RAIN

Az FA-kupában is zajlanak az események, a Manchester City például 6-2-vel ment tovább a következő körbe. Haaland élete egyik legjobb estéjét fogta ki, ugyanis 5 gólt szerzett, amivel újabb rekordot állított fel. De Bruyne, aki egy még hosszabb sérülésből tért vissza, négy gólpasszal járult hozzá a továbbjutáshoz.

Hamarosan a Liverpool is pályára lép az FA-kupában, nem sokkal azután, hogy megnyerték a Ligakupát a Chelsea ellen vasárnap a Wembley-ben. Később kiderült, hogy más magyar vonatkozása is volt a történteknek, mert belső vizsgálat indult a helyszínen tartózkodott Monoki Lehel és Sebők Vilmos pálya széli viselkedése miatt. Soron kívül Csak pár gomolyfelhő zavarhatja meg a szombati napsütést, 23 fok is lehet napközben

Közben újabb és újabb extra videós tartalmak jelennek meg a Liverpool ünnepléséről, akik fejben már a szerda esti Southampton elleni meccsre készülnek. Hazai pályán fogadják a másodosztályú csapatot, és lehetséges, hogy Szoboszlai Dominik ezen a mérkőzésen térhet vissza. A Spíler 1 TV élőben közvetíti az eseményeket 20 óra 55 perctől.

A Chelsea és a Manchester United szintén pályára lép szerda este a kupában. A londoniak a Leeds Unitedet fogadják, míg a nemrég szintén vereséget szenvedett Vörös Ördögök a Nottingham Forest otthonában fognak játszani, ami nem lesz egyszerű számukra, amit a Spíler 2 közvetít 20 óra 40 perctől.

Minden második fiatal úgy érzi, hogy bármikor elveszítheti az állását

Emellett a 19–29 éves dolgozó fiatalok között tízből négyen érzik megbecsültnek magukat.