385,47 Ft
449,36 Ft
66,014 $

Lewandowski már termeli a gólokat a Barcelonának, nem is akárhogyan (videóval)

Robert Lewandowski igazi csúcsigazolás a Barcelona számára, régóta szeretett volna egy ilyen csatárt, aki folyamatosan lövi a gólokat.

...svg content...Fotó: EPA/Quique Garcia

A Barcelona egyre inkább bizonyítja, hogy Messi nélkül is van élet, addig az argentin továbbra sem tud úgy kiteljesedni Párizsban, legalábbis úgy nem, mint a katalánoknál. Úgy tűnik, az argentin formája inkább megérzi a korábbi csapata hiányát, mint a Barca az ő hiányát.

Xavinak nincs könnyű dolga, mert óvatosan kell igazolniuk, azok az idők már elmúltak, hogy bárkit megszerezhetnek, akikért nemcsak sok pénzt fizetnek, hanem óriási fizetést is adnak. Erősen meg kellett húzniuk a nadrágszíjat, de eddig működik a dolog. Soron kívül Robert Fico már nincs életveszélyben

Ugyan a Barcelona a Real Madriddal ellentétben nem kezdte tökéletesen a LaLiga új szezonját, kellően meggyőzőek. Ezt vasárnap este is bizonyították, ezúttal hazai környezetben a Real Valladolid ellen.

A Real Valladolid játékosai sokáig még csak a felezővonalat sem tudták átlépni, nemhogy igazi támadást építeni. Igazán csak az volt a kérdés, hogy hány góllal nyernek a katalánok, akik először a 24. percben találtak be.

Húzós lesz az ősz, Conte a legnagyobb sztárjainak is kötelező pihenőt ír ki

Tekintve a nyomást, sokkal korábbra várhattuk az első gólt, de még az első félidő vége előtt Lewandowski után Pedri is megérkezett, aki szintén egy látványos góllal járult hozzá a show-hoz. Ezzel kvázi el is dőlt a mérkőzés, mivel az ellenfélben még csak a szépítő gól megszerzésének potenciálja sem volt meg.

A második félidőben Lewandowski újra beköszönt, a 64. percben már 3-0 volt az állás. A hosszabbításban Roberto szintén eredményes tudott lenni, így alakulhatott ki a 4-0-s végeredmény, melynek összefoglaló videóját alább találhatjátok.

16 nő vádolja szexuális zaklatással David Copperfieldet

Tizenhat nő vádolta meg David Copperfield bűvészt szexuális visszaéléssel és helytelen viselkedéssel.

Messi megint megsérült, nem is nyert nélküle az Inter Miami

Az Inter Miami Messi nélkül lépett pályára szerda este az MLS-ben, ami végül gól nélküli döntetlent hozott.