Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

ÉLŐ

Clouds
Budapest 21
Dollár
366,88 Ft
Euró
400,91 Ft
Font
479,38 Ft
Bitcoin
64,084 $

Kiugrott autójából, majd egy idegen házba menekült a rendőrök elől a bedrogozott férfi

A bódult állapotban kocsikázó sofőrnek még csak jogosítványa sem volt.

...svg content...Kecskemét, 2020. október 11. Rendőr helyszínel 2020. október 11-én reggel az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, Kecskemét közelében, ahol egy személyautó eddig tisztázatlan körülmények között elütött egy gyalogost. A férfi a helyszínen meghalt. MTI/Donka Ferenc
Belföld
Author image

Kulcsár Péter

Szerkesztő

A bódult állapotban kocsikázó sofőrnek még csak jogosítványa sem volt.

Csütörtök reggel 8 óra körül a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság járőrei egy szabálysértő autó sofőrjére lettek figyelmesek Mezőcsáton. A rendőrök hang- és fényjelzést alkalmaztak, azonban a férfi egy rövid ideig tartó lassítás után továbbhajtott – adta hírül az Infostart. Soron kívül Gulyás Gergely elmondta, van-e visszatérés Novák Katalin és Varga Judit számára a politikában

A férfit később szó szerint zsákutcába szorították, ahonnan nem tudott megfordulni. Ijedtségében megállt az egyik idegen ház mellett, ahová befutott. A rendőrök hamar nyakon csípték a tettest, akit azóta előállítottak a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányságon.

A 28 éves ároktői férfi eltiltás alatt vezetett, és több pontban megszegte a KRESZ szabályait. Ha mindez nem lett volna elég, a drogtesztje is pozitív értékeket mutatott, ezért szabálysértési őrizetbe vették, továbbá járművezetés bódult állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítványoztak vele szemben.