386,98 Ft
451,92 Ft
67,291 $

Legendás külföldi csapattal játszik edzőmérkőzést a Kisvárda

Az NB1-ben szereplő Kisvárda nagy lehetőséget kap, mert a Galatasaray ellen léphet pályára Ausztriában.

...svg content...Fotó: A ferencvárosi Samy Mmaee (j) gólt szerez a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójában játszott Ferencvárosi TC - Kisvárda Master Good mérkőzésen a Groupama Arénában 2023. május 6-án. MTI/Illyés Tibor

Az OTP Bank Ligában szereplő Kisvárda Master Good labdarúgócsapata két hét múlva edzőmérkőzést játszik a török bajnok – és Bajnokok Ligája-induló – Galatasaray együttesével Ausztriában.

A klub a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a török csapat meghívása miatt módosított a felkészülési programján, így két nappal előbb utazik el edzőtáborba és július 10-én Grazban, a UPC Arénában lép pályára a török bajnok ellen. Soron kívül Ezek a legnépszerűbb hazai úti célok a pünkösdi hosszú hétvégén

A Galatasaray eddig 23-szor nyert bajnokságot, 18-szoros kupagyőztes, 16-szoros török szuperkupa-győztes, egyszeres UEFA- és európai szuperkupa-győztes. A BL-selejtezőben majd a második körben kapcsolódik be a küzdelmekbe.