392,15 Ft
457,95 Ft
63,053 $

Már meg is van a Ferencváros EL-ellenfele

A Qarabag elleni vesztes BL-párharc után a második számú kupasorozatban folytatja a magyar bajnok.

Budapest, 2022. augusztus 9. A ferencvárosi Botka Endre (b) és Dibusz Dénes között Abdellah Zoubir, az azeri csapat játékosa a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezõjének harmadik fordulójában játszott Ferencváros - Qarabag visszavágó mérkõzésen a Groupama Arénában 2022. augusztus 9-én. Ferencváros - Qarabag 1-3. MTI/Koszticsák Szilárd

TÉMÁK

Az ír Shamrock Rovers lesz a Ferencváros ellenfele a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének negyedik, utolsó fordulójában.

Az ír bajnoki címvédő, és jelenleg is listavezető Shamrock a harmadik kör első meccsét 3-1-re megnyerte házigazdaként az északmacedón KF Skupi ellen, kedden pedig 2-1-re győzött idegenben, vagyis kettős sikerrel lépett tovább. Soron kívül Súlyos mentőautó-baleset történt Budapesten

A Ferencváros-Shamrock párharc első mérkőzését jövő csütörtökön a Groupama Arénában rendezik. A továbbjutó a második számú kupasorozat, míg a vesztes a Konferencia-liga csoportkörében folytathatja majd szereplését.