386,89 Ft
452,07 Ft
66,824 $

F1 2022: az Olasz Nagydíj látványos összefoglaló videója

Max Verstappen egészen közel jár ahhoz, hogy megszerezze a második világbajnoki címét a Forma-1-ben, legutóbb Monzában nyert a Red Bull volánja mögött.

...svg content...Fotó: Max Verstappen, a Red Bull gyõztes holland címvédõje (j2), Charles Leclerc, a Ferrari második helyezett monacói versenyzõje (b), George Russell, a Mercedes harmadik helyezett brit versenyzõje (j) és Jonathan Wheatley, a Red Bull sportigazgatója (b2) a pódiumon a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Olasz Nagydíjának eredményhirdetésén a monzai versenypályán 2022. szeptember 11-én. MTI/EPA/ANSA/Matteo Bazzi

Senki nem érdemli meg jobban a 2022-es világbajnoki címet Max Verstappennél. A holland a legstabilabb, és mintha nem is hatna rá a nyomás, többek között ebben is rendkívül erős, és ha ez így folytatódik tovább, hamar ott lehet a rekorderek között.

Bizonyos szempontból már ott van, és még a csoda is kevés lenne ahhoz, hogy ne ő nyerje meg a világbajnokságot 2022-ben. 2021-ben több mint drámai módon húzta be az első címét Lewis Hamilton ellen, addig idén egy ideje esélyt sem ad a társainak. Soron kívül Eltűnt 13 éves lány megtalálása érdekében kéri a lakosság segítségét a rendőrség

Élete sorozatát futja, miután a Francia Nagydíj óta nem talált legyőzőre, ami azt jelenti, hogy sorozatban öt győzelmet szerzett és erre ezelőtt nem volt példa. Igaz, az első olasz és a kanadai futam között volt már egészen hasonló sorozata, akkor hat versenyhétvégén ötször tudott nyerni, Monacóban csúszott be neki egy harmadik hely.

Hiába indult az élről Charles Leclerc Monzában az elmúlt hétvégén a Ferrari szentélyében, tudni lehetett, hogy Verstappen hátulról rajtolva is valószínűleg meg fogja nyerni a versenyt. Így is lett, senki nem talált rajta fogást, még a Ferrari sem.

335 pontja van hat világbajnoki futammal a vége előtt, addig Leclerc mindössze 219 egységet számolt. Rövidesen matematikai szinten is eldőlhet a bajnokság sorsa, ami minden bizonnyal be fog következni.

Még mielőtt Szingapúrra, a következő állomásra koncentrálnánk, nézzük meg az Olasz Nagydíjról készült összefoglalót videót, amit erre a linkre kattintva érhettek el, és ezúttal sem kell csalódnunk ,a szerkesztők kiváló munkát végeztek.