453,65 Ft
63,424 $

Már meg lehet váltani a bérleteket a Fradi Konferencia Liga csoportmeccseire

NB1-es árakon dobják piacra a jegyeket.

Budapest, 2023. július 19. A Ferencváros szurkolói a labdarúgó Bajnokok Ligája 1. selejtezõ fordulójában játszott Ferencváros TC - Kí Klaksvík visszavágó mérkõzésen a Groupama Arénában 2023. július 19-én. MTI/Illyés Tibor

Bense Róbert

A Ferencváros két fontos nemzetközi eseményben is érdekelt volt, egyrészt a Zalgiris ellen sikerrel megvívott EKL-visszavágóban, másrészt a Konferencia Liga csoportkörének sorsolásában. A magyar bajnok kemény ellenfeleket kapott, a feladat viszont nem megoldhatatlan.

Az FTC a harmadik számú kupasorozat F jelű csoportjában kapott helyet, és bár az első kalapból húzták, a lehető legkeményebb ellenfeleket kapta a többiből. A tavalyi döntős olasz Fiorentina mellett a belga Genk és a szerb Csukaricski a Fradi ellenfele. Soron kívül 380-760 év börtönre ítéltek egy gyilkos nővért

Kőkemény meccseken várnak zsúfolt lelátókat a Fradinál

Az immár Dejan Sztankovics vezetésével készülő FTC először szeptember 21-én, a szerb csapat ellen lép pályára a Groupama Arénában, a Genkkel november 9-én, míg a Fiorentinával december 14-én találkoznak hazai pályán.

A mérkőzések egyaránt 18:45 perckor kezdődnek, a három találkozóra szóló bérlet – amelyhez szurkolói kártya is szükséges – 8200 és 23.000 forint közötti összegekért váltható meg, kategóriáktól függően.

Mint felhívták rá a figyelmet, a bérletek nem átruházhatók, és a bajnokikkal ellentétben nincs sem diák, sem pedig nyugdíjas és családi kedvezmény. A bajnoki bérlettel rendelkező szurkolók ugyanakkor 20%-kal olcsóbban válthatják meg az EKL-csoportkör bérletét.