387,35 Ft
455,05 Ft
69,727 $

Videón az MTK súlyos veresége a Fehérvár ellen

A Videoton hazai pályán mért súlyos vereséget az MTK-ra az NB1 legutóbbi fordulójának pénteki napján.

...svg content...Fotó: A gólszerző Pető Milán (b) és csapattársa, Schön Szabolcs Gergő, a Fehérvár játékosai a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójában játszott Fehérvár FC - MTK Budapest mérkőzésen a Székesfehérvári Sóstói Stadionban 2024. május 3-án. Fehérvár FC-MTK Budapest 4-0. MTI/Vasvári Tamás

Péntek este a Videoton és az MTK feszült egymásnak az NB1-ben, ami után ismét változott a tabella, nyomást helyezvén ezzel a Paksra, akik megint a 3. helyről várhatják a folytatást, köszönhetően a rossz sorozatuknak. Ugyan a Paks öt egymást követő vereség után ismét nyert egy héttel ezelőtt, nem lehetnek elégedettek.

A Videoton egy kisebb kisiklást követően tért vissza a győzelem útjára, és jelenleg szintén 53 pontot számol, addig a bajnok Ferencváros 68 egységgel áll az élen. A vereséget szenvedett MTK pedig csak a 6., mögöttük az egy meccsel kevesebbet játszott Diósgyőrrel (41), a ZTE-vel (39) és a KTE-vel (38). Soron kívül Nyilatkozott a kormány az orosz hackertámadás után

A fehérváriak számára jól kezdődött a mérkőzés, miután Kádár kiállítása miatt már a 10. percben emberelőnybe kerültek. A 23. percben jött az első gól Katona révén, majd 10 perccel később már 2-0 volt az állás. Csongvai a 40. percben döntötte el a kérdést, még az első félidő vége előtt, és meglepő módon már csak egy gól esett a folytatásban, amit Pető Milán szerzett a 77. percben.

Márki-Zay Péter: „A DK dörgölőzik Magyar Péterhez?”

Márki-Zay Péter igen éles kritikát fogalmazott meg, miközben egyre inkább azt látni, hogy a DK együtt akarna működni Magyar Péterrel, addig a Tisza Párt vezetője hallani sem akar erről.