392,15 Ft
457,95 Ft
63,012 $

További Hírek

A férfi gyorsváltó is ott volt a legjobbak között, ezüstéremmel zárták a 4x100-as döntőt.

Ezúttal az országos csúcs sem volt elegendő az aranyhoz, de az ezüst is szépen csilloghat Milák Kristóf nyakában az Európa-bajnokságon.

Egy nagyszerű teljesítmény végén Kovács Benedek ezüstéremmel mászhatott ki a medencéből a Vizes Eb-n.

Nem éppen úgy alakult Hosszú Katinka futama a döntő előtt, mint azt szerette volna, vagy tervezte.

A fiúk és a lányok is nagyon mentek, egy arannyal és egy bronzzal szállhattak ki a medencéből.

Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora a közmédiának adott nyilatkozatában megerősítette, hogy működik minden idők legnagyobb versenybuborékja, amit kialakítottak a vizes Európa-bajnokságra.

Sorra jönnek az érmek a Vizes Eb-ről, most épp ezüstérmet szereztek a magyar lányok, akik remek teljesítményt nyújtatok.

Újabb örömhír, a vizes Eb-n Kapás Boglárka arany-, Hosszú Katinka pedig ezüstérmes lett 200 méter pillangón, ezzel pedig már kilenc éremnél tart a magyar csapat.

Milák Kristóf hozta el az aranyérmet a budapesti úszó Európa-bajnokság 200 méteres pillangón.

Kalmár Ákos a hatodik helyen végzett 1500 méter gyorson a budapesti úszó Európa-bajnokságon.