355,71 Ft
386,98 Ft
451,92 Ft
67,383 $

Kínos vereséget szenvedett a Manchester United, még mindig nem rúgták ki Ten Hagot

Nagyon úgy tűnik, nincs olyan eredmény, ami után ne rúgnák ki Ten Hagot, legutóbb a Crystal Palace ellen szenvedtek kínos vereséget.

...svg content...Fotó: EPA/PETER POWELL

Az Arsenal és a Manchester City is hozta a kötelezőt az elmúlt hétvégén, majd rangadót nyert a Liverpool. Szoboszlai Dominik ezúttal is csere volt, a hajrában állhatott be, amikor már Kloppék kezében volt a győzelem és a 3 pont.

A Manchester United csak hétfő este léphetett pályára, amiben nem volt köszönet. Azok a szurkolók, akik ellátogattak a Palace otthonába, totálisan ledöbbentek, mert az United Ten Hag vezetésével 4-0-s vereséget szenvedett. Történelmi pofonba futottak bele, ami a hollanddal lassan rendszeressé válik. Soron kívül Hajóbaleset történt Verőcénél, többen meghaltak és eltűntek

Egy másik edző sem kapott annyi lehetőséget a Manchester Unitednél ilyen gyenge eredmények után, mint Ten Hag. Ezek után még ő szólt vissza Mourinhónak, akit fele ennyiért küldtek el az Old Traffordról, de még ennek ellenére is az a hír járja a sajtóban, hogy a Bayern München szívesen alkalmazná, és helyet cserélhetnének Tuchellel.

Szintén friss hír, hogy Ten Hag inkább az Old Traffordon maradna, bár kisebb csoda kellene ahhoz, hogy a szezon végén ne rúgják ki. Megdöbbentő módon az United csak a 8. helyen áll a bajnokságban 54 ponttal, és már a Chelsea is előttük jár. Gyakorlatilag annak az esélyét is elveszítették, hogy legalább az Európa-ligában szerepeljenek, nem tudták kihasználni a Tottenham folyamatos botlását, akik négy egymást követő vereségnél tartanak.

Az United már a 12. percben hátrányba került Olise góljával, majd jött Mateta. Hiába talált be a hálóba a vendég csapat, nem volt érvényes góljuk, addig a hazaiak egyértelműen lendületesebben játszottak, míg Onana ezúttal sem volt a helyzet magaslatán, aki ugyancsak Ten Hag igazolása. Mitchell góljával már 3-0 volt az állás az 58. percben, míg Olise 10 perccel később duplázott.