Az eseményről több videó is készült, ezek hamar elterjedtek a neten.
Miközben a NASA a SpaceX közreműködésében nemrégiben látott neki a fejlesztéseknek, a kínai űrügynökség állítólag már elkészült a modullal.
Az amerikai hadsereg intenzíven érdeklődik az Elon Musk által vezetett vállalat Starship programja iránt, az űrhajó fejlesztésébe 50 millió dollárral szeretnének beszállni.
Sikeresen végrehajtotta a kínai űrügynökség azt a missziót, mely során dokkolt egy kínai modul az épülőfélben lévő, saját fejlesztésű űrállomáson.
Musk áprilisban a Twitteren azt írta, hogy a SpaceX egy "szó szerinti Dogecoin-t fog a szó szerinti Holdra juttatni".
Legutóbb 53 évvel ezelőtt landolt vízben egy Földre visszatérő űrhajós csapat, most pedig Elon Musk magángépével történt meg a művelet, és szerencsére minden a terv szerint alakult.
A techguru egy újabb bombát dobott le az internet népére legújabb tweetjével, melyben az utópisztikus marsi életről osztotta meg gondolatait.
A VSS Imagine névre keresztelt következő generációs űrhajó pazar látványt nyújt a nemrég bemutatott felvételeken.
Újabb mérföldkőhöz érkezett a marsi utazást megcélzó projekt, a SpaceX ugyanis kilövőállomásra állította Super Heavy booster névre keresztelt egységét.
Összeállt a NASA a magánkézben lévő Blue Origin vállalattal, hogy egy olyan mesterséges gravitációs rendszert hozzanak létre, melynek segítségével egy gyorsan forgó kapszulával centrifugális erőt lehessen generálni.
Egy texasi fotósnak hála eszméletlen részletességű fényképeken csodálhatjuk meg a SpaceX Starship űrhajójának külső burkolatát.