386,98 Ft
451,92 Ft
67,259 $

Drámai módon bukta el a győzelmet az MTK a KTE ellen

Az MTK már a kezei között érezhette a győzelmet a KTE ellen, viszont 2-2 lett a vége egy drámai góllal.

...svg content...Fotó: Hej Viktor, az MTK (j), valamint Könyves Norbert (b) és Szabó Bálint (b2), a Paks játékosai a labdarúgó OTP Bank Liga 23. fordulójában játszott MTK Budapest - Paksi FC labdarúgó-mérkőzésen az Új Hidegkuti Nándor Stadionban 2024. március 3-án. MTI/Szigetváry Zsolt

Takács Petra

A Puskás Akadémia végül nem tudta otthon tartani a 3 pontot a Fehérvár ellen, köszönhetően a balszerencsének és a Videoton kapusának, aki nagy védéseket mutatott be. Ez viszont megadta a többi csapat számára a felzárkózás lehetőségét, többek között a Debrecenek is, ahol ismét Dzsudzsák Balázs volt a különbség.

Két gólpasszt is kiosztott a válogatott korábbi csapatkapitánya, akinek köszönhetően lassan újra dobogósok lehetnek a Paks és a Ferencváros mögött. Sok minden fog még történni a szezon végéig, ebben biztosak lehetünk. Az sem kizárt, hogy a DVSC lesz a bronzérmes, amivel már elégedettek lehetnek. Soron kívül Ezek a legnépszerűbb hazai úti célok a pünkösdi hosszú hétvégén

Az MTK a KTE-t fogadta szombaton, majd a 41. és az 50. percben megfordították a meccset, ugyanis a vendégek egy 34. percben szerzett góllal vezetéshez jutottak. A végjátékban azonban az KTE megint betalált, és ez a 2-2-es eredmény senkinek sem jó. Az MTK maradt a Puskás Akadémia mögött, pedig meg is előzhették volna. A KTE pedig 34 pontos a 8. helyen, 2 ponttal számolnak kevesebbet, mint a legutóbbi ellenfelük.