385,71 Ft
449,41 Ft
66,212 $

Messi visszatért, de izomfáradtság miatt már a 37. percben lecserélték

Noha Lionel Messi újra pályára lépett Miamiban, le kellett cserélni, mivel nem érezte jól magát, és ez aggasztó i s lehet.

...svg content...Fotó: EPA/ETIENNE LAURENT

Mint arról korábban beszámoltunk, Lionel Messi nélkül az Inter Miami egy igen méretes pofonba futott bele. Eleinte úgy tűnt, az argentin világbajnok nélkül is nyerhet David Bekcham csapata, de nem bírták el Messi és Alaba hiányát.

Legutóbb, a Toronto elleni hazai meccsen már más volt a helyzet, legalábbis részben. Messi ugyan visszatért, gólt most sem lőtt és izomfáradtság miatt le kellett cserélni, ami még aggasztó lehet a csapat számára.

Már a 37. percben elhagyta a pályát, akárcsak Alba. Mindketten a csapat legjobbjai, így most foghatják a fejüket a szurkolók. Ami jó hír, hogy a korai cserék ellenére is hozta a győzelmet, a kötelezőt az Inter Miami a Toronto ellen.

Az első gólra az első félidő hosszabbításáig kellett várnunk. Farías köszönt be elsőként, majd az 54. percben a remek formának örvendő Taylor tette meg ugyanezt. Sőt, duplázott, és a 87. percben csak rátett egy lapáttal.

Közvetlen Taylor második gólja előtt Cremaschi is feliratkozott a gólszerzők listájára. Ez a 4-0 egy igen jó üzenet a korábbi fiaskó után, de most mindenki arra kíváncsi, mi lesz Messivel és Albával a sérülések miatt.

Orbán Viktor: "Robert Fico kiesett a munkából", "ma egyedül kell küzdenünk a békéért"

A miniszterelnök bejegyzést tett közzé a közösségi médiában a szlovák miniszterelnök elleni merénylet kapcsán.