392,18 Ft
458,24 Ft
62,216 $

Szoboszlai szenzációs gólt fejelt a Chelsea-nek, rangadót nyert a Liverpool

A Liverpool magabiztosan hozta a 3 pontot a Chelsea ellen Szoboszlai Dominik közreműködésével, aki a kezdőben kapott helyet szerda este.

Fotó: EPA/ADAM VAUGHAN

A nagy rangadó előtt Klopp arról is említést tett, hogy Szoboszlai mindig is a radarján szerepelt, de csak nemrég jött el az a pillanat, amikor lecsaphattak rá. A távozás előtt álló legendás edző utolsó hazai meccsére rengetegen kíváncsiak, emiatt csillagászati összegekért kelnek el a jegyek a búcsúmeccsre, ami több mint emlékezetesnek ígérkezik.

Miután Klopp továbbra is a fiatalabb edzők közé sorolható, később újra a Liverpool edzője lehet, bár nagyobb annak a valószínűsége, hogy ha a szünet után vissza is tér, azt egy válogatott élén fogja megtenni. Ez a jövő zenéje, az viszont nem, hogy Szoboszlai hamar visszatért a kezdőbe a sérülését követően a Chelsea ellen. Soron kívül Ezentúl az önkéntesek is csak erkölcsi bizonyítvánnyal dolgozhatnak a gyerektáborokban

Nemcsak Szoboszlai, hanem az egész csapat jól kezdett, domináltak a londoniakkal szemben, akiktől sokkal többet vártak. Nunez egymaga több gólt is lőhetett volna, erős próbálkozásai voltak, ám a gólcsapot Jota nyitotta meg Bradley passzából. Okos és szép gólt szerzett Jota a 23. percben, majd a 39-ben már Bradley volt a befejező, aki szenzációs találatot tudhatott a neve mellett. Klopp megint rátalált egy fiatal tehetségre, aki a Liverpool jövőjének egyik legjobbja lehet.

Szoboszlai nagy gólt fejelt a Chelsea-nek

Az első félidő végén minden eldőlhetett volna, ha Nunez a jogos büntetőt berúgta volna, ám hibázott, csak a kapufát találta el. Ezzel a kétgólos előnnyel sem volt igazán mitől tartani a hazaiaknak, mert a Chelsea nemigazán találta megoldást, ami Pochettino arcán is visszaköszönt, volt mit mondania a 15 perces szünetben. A meccs embere, Bradley a 65. percben nagy passzt adott Szoboszlainak, aki klasszis módon fejelte be a labdát a hálóba, és ezzel végérvényesen eldőlt, hogy a Chelsea számára nincs visszaút, nem mintha addig lett volna valós esélyük.

Röviddel ezután Szoboszlai elhagyta a pályát, több más kulcsjátékossal egyetemben, hogy pihenjenek egy kicsit. Trent Alexander-Arnold, Elliott, Robertson és Gakpo egyszerre álltak be a 69. percben. A második félidő elején beállt Nkunku a Liverpool tömeges cseréje után vette be a hazaiak kapuját, de ezzel még mindig kétgólos volt a különbség. A 76. percben Nunez a változatosság kedvéért a kapufát találta el,ezúttal fejjel, és maga sem akarta elhinni, hogy ennyire balszerencsés. Gólja végül nem lett, gólpassza már annál inkább, Diazt szolgálta ki egy hajszálpontos labdával a szélről, ami a 4-1-es végeredményt jelentette.

A Manchester City szintén pályára lépett, a Burnley-t fogadták, akik Álvarez góljával a 16. percben hátrányba kerültek. Álvarez ezúttal is élvezte a játékot, és pár perccel később duplázott, akkor De Bruyne passzából. Olyannyira hamar eldöntötte a City a 3 pont sorsát, hogy Rodri találatával a 46. percben már 3-0 volt az állás. A vendégek csak szépíteni tudtak, a hosszabbításban tették ezt meg, míg Haaland hosszú idő után visszatérhetett a sérüléséből. A klasszis csatár a 71. percben állt be De Bruyne helyére, és ugyan gólt nem jegyzett, fontos percek voltak ezek számára.

A Tottenham sem unatkozott, bár ott szorosabb volt az állás, már csak amiatt is, mert a vendég Brentford a 15. perben vezetéshez jutott. Csak a 48. percben egyenlített a Spurs, egy perccel később pedig már a vezetés is megvolt. Sőt, az 56. percben 3-1-re módosították az állást, és ugyan a 67. percben a Brentford megint gólt lőtt, ez egyúttal a 3-2-es végeredményt jelentette. A Liverpool 22 forduló után 51 pontos a 21 meccset játszott és 46 pontos City előtt. Az Arsenal is 46 pontot gyűjtött, ám ezt eggyel több meccset játszva, addig a Tottenham 3 ponttal van a városi riválisa mögött.

Rendőröket öltek fegyveres támadók Oroszországban

A hatóságok szerint a fegyveres támadók is életüket vesztették.

Óriási balesetet vettek videóra az M0-son Dunaharasztinál

Hatalmas balesetet vettek videóra a kamerák az M0-as autóúton Dunaharaszti térségében, mintha csak akciófilmjeleneket láttunk volna.

Videón az Arsenal kapusának hihetetlen potyagólja

Az Arsenal kapusa nem volt a helyzet magaslatán, és élet egyik legnagyobb potyagólját hozta össze, hihetetlen jelene volt.