391,99 Ft
458,28 Ft
62,381 $

Lionel Messi legújabb gólja, a 92. percben egyenlített (videó)

Lionel Messi betalált az LA Galaxy elleni rangadón az Inter Miami színeiben, amivel megakadályozta, hogy vereséget szenvedjenek.

Fotó: EPA/ALLISON DINNER

Nagyon rosszul sikerült az Inter Miami felkészülése az MLS legújabb szezonjára, ráadásul az egyik barátságos mérkőzést botrány is övezte, mert Messi nem lépett pályára. Sokan akadtak ki az argentin legendára, aki egy ideje nem volt eredményes, noha a megérkezését követően meccseken át mindig betalált.

Az új szezon nem kezdődött rosszul számukra, győzelemmel rajtoltak, majd jött az LA Galaxy elleni csúcsrangadó. Az Inter Miami résztulajdonosa, David Beckham is érzelmesen figyelte az eseményeket, mivel a korábbi csapatáról van szó, ahol remek időszakot töltött el, és kvázi a nevével naggyá tette az MLS-t. Soron kívül Ezentúl az önkéntesek is csak erkölcsi bizonyítvánnyal dolgozhatnak a gyerektáborokban

Sok minden történt a meccsen, és az Inter Miami rengeteget köszönhet a kapusának, és nemcsak a kivédett büntető miatt. Számos nagy védést mutatott be, amivel több európai csapat figyelmét is felkelthette. Mindkét oldalon voltak helyzetek, de a Galaxy járt közelebb ahhoz, hogy otthon tartsa a 3 pontot.

A 75. percben szerezték meg a vezetést, majd a 88. percben emberhátrányba kerültek. Ez pedig esélyt adott az Inter Miaminak, és hogy igazán drámai legyen a vége, 1-1 lett a végeredmény Messi hosszabbításban szerzett találatával. Az összefoglaló videóban többek között Messi gólját is megnézhetitek, ami megérdemelt volt, mert a legenda megint jól játszott.

Egy év alatt megduplázódott a kanyarós megbetegedések száma

Kutatók mutattak rá egy riasztó tendenciára: globálisan megfigyelhető volt, hogy egy év leforgása alatt szinte megduplázódott a kanyarós megbetegedések száma.

Lisztes Krisztián szerint a Ferencváros a legjobb csapat az NB1-ben

Lisztes Krisztián fia góllal és gólpasszal tért vissza a sérülését és a nehezebb időszakát követően, de még mindig nagyon fiatal, sokat fejlődhet a jövőben.

Ezentúl az önkéntesek is csak erkölcsi bizonyítvánnyal dolgozhatnak a gyerektáborokban

Csak erkölcsi bizonyítvánnyal lehet ezentúl gyermektáborokban dolgozni a Fidesz törvényjavaslata szerint. Ez pedig a középiskolás önkéntesekre, civilekre nézve is kötelező lesz.