A Manchester United-drukker Krausz Gábornak felállt a szőr a hátán Szoboszlai átigazolása miatt
Érthető módon Krausz Gábor részben felemásan fogadhatta Szoboszlai Dominik átszerződését a Liverpoolhoz, hiszen az ismert és méltán elismert chef a Manchester United, az ősi rivális egyik nagy szurkolója.
Krausz Gábor egy végtelenül szerény és csendes ember, aki nemrég papíron is elvált Tóth Gabitól. Sok olyan vélemény jelent meg arról, hogy Gábor számára ez a helyes döntés, és sokkal jobban illik hozzá Mikes Anna. Az énekesnő erősítette meg a sajtón keresztül, hogy Gábor és a profi táncos valóban egy párt alkotnak, aminek örül.
Pár órával később Gábor nyilatkozata is befutott ezzel kapcsolatban, de már akkor érezhető volt, hogy másképpen szeretné megélni az új kapcsolatát, ami megint csak érthető. A Séfek Séfe sztárja arról is említést tett, miért kellett titokban tartani az Annával való kapcsolatát. Gábor most nagyon boldog, kiegyensúlyozottnak tűnik, és sokan nem tudják, de nagy futballrajongó, és természetesen Marco Rossiékat is figyeli.
A Mandinernek adott interjújában a futball is szóba került, és látván a magyar válogatott mostan teljesítményét, Gábor is egyetért azzal, hogy ez igencsak motiváló a fiatalok számára, akárcsak Szoboszlai Dominik karrierje, aki már a Liverpool sztárja. „Alapvetően nem a taktika miatt nézem a focit, hanem mert jó szurkolni, és mert remélem, hogy bejön a tippmixem. (Nevet) De látom, milyen csodát vitt véghez Marco Rossi, aki az első pillanattól igazi vezető.” – fogalmazott Krausz Gábor.
„Manchester United-drukker vagyok, így amikor megtudtam, hogy Szoboszlai Dominik a Liverpoolhoz szerződik, felállt a szőr a hátamon. (Nevet) De hát ez óriási büszkeség! Az, hogy a gyerekek Szoboszlai-, nem pedig Ronaldo- meg Messi-mezben járnak, jól mutatja, hová jutott a magyar foci.”
Gábor nagyon is támogatja a kormány kezdeményezését a sport területén, így a Puskás Aréna megépítését is jó ötletnek tartja. „Mennyien mondták, hogy felesleges felépíteni a Puskás Arénát, úgyis üres lesz! Ehhez képest ma elindítják a jegyvásárlást, és a második órára minden belépőt elkapkodnak. A futballkultúra mindenhol az országimázs része – hatalmas dolog, hogy egy Európa-liga-döntőt Budapesten rendeznek meg –, ám ehhez fel kellett építeni a csapatot. Emlékszem, mit kaptam az angol kollégáktól, amikor kint voltam a Wembley-ben az angol–magyar meccsen… Amikor meg mi oda-vissza aláztuk az angolokat, ment az üzenetváltás, lám-lám, mi is megérkeztünk. Most már tartanak tőlünk.”