392,62 Ft
457,68 Ft
64,495 $

Videón a Manchester United furcsa pontvesztése a Tottenham ellen

Megint kétgólos előnyt szórakozott el a Manchester United, ezúttal a Tottenham ellen, ami rövid időn belül a második ilyen mérkőzés volt.

Fotó: EPA/DANIEL HAMBURY

Hujber Dávid

Mint arról korábban beszámoltunk, 2-2-es döntetlenre végződött a Manchester United és a Tottenham mérkőzése csütörtök este a Premier League-ben. A nagy rossz formát mutató Spurs volt a házigazda, melynek tulajdonosi köre nyílt levélben kért bocsánatot a Newcastle elleni zakó után.

Most is benne volt a pakliban, hogy valami hasonló történik, mert a Manchester United öt gólt biztosan szerezhetett volna az első félidőben. Sokszor mintha a Tottenham a pályán sem lett volna, akárcsak korábban a Sevilla az Old Traffordon az Európa-ligában. Soron kívül Németh Krisztián visszaemlékezett a Liverpoolban töltött időszakára, Szoboszlairól is beszélt

A helyzet hasonló volt, mert az United hamar eldönthette volna a kérdést, viszont a második félidőben rájuk sem lehetett ismerni. Egy teljesen más Tottenham tért vissza a 15 perces szünetet követően, addig az United összeomlott fejben és kiengedtek.

Csak idő kérdése volt, hogy a Spurs mikor szépít, ami az 56. percben megtörtént Sancho és Rashford gólját követően. Olyan helyzetek maradtak ki, amikből az esetek 90%-ban gól születik, de most nem így lett.

Végül Heung-min volt a megmentő a 79. percben, amivel beállította a 2-2-es végeredményt. Mindkét csapat számára fájdalmas volt a 2-2, főként az Unitednek, mert hiába vezettek két góllal, ez is kevésnek bizonyult. A videós összefoglalót erre a linkre kattintva nézhetitek meg.