392,15 Ft
457,95 Ft
63,894 $

További Hírek

Cseh László hetedikként végzett 200 méter vegyesen a tokiói olimpián, ez pedig pályafutásának utolsó versenye volt, ugyanis az úszólegenda visszavonul az úszástól.

Plagányi Zsolt már nagyon korán látta Cseh Lászlóban, hogy mekkora tehetség is rejlik benne, és remek fizikális képességekkel rendelkezik.

A magyar úszólegenda elárulta, hogy ébredés után elérzékenyült, mivel tudta, hogy utoljára ugrik medencébe, ráadásul egy döntőben.

A magyar legenda egy hetedik hellyel fejezte be pályafutását az úszásban Tokióban, miközben féltávnál második is volt.

Nehéz szavakat találni Cseh László karrierjére, ami még mindig nem ért véget az olimpián, ráadásul döntőben van.

Cseh László elődöntős lett, Kós Hubert pedig kiesett a 200 méteres vegyesúszás előfutamai során.

Mindössze 19 nap van hátra a Tokiói Nyári Olimpiai Játékok megnyitójáig, ami a koronavírus-járvány miatt egy évet csúszott.

Egy igen érdekes listát állított össze a Forbes, középpontba helyezvén Magyarország legértékesebb sportolóit.

A többszörös olimpiai érmes Cseh László bejelentette, hogy részt fog venni immáron az ötödik olimpiáján is.