389,35 Ft
453,65 Ft
64,598 $

Kínos és történelmi vereséget szenvedett a Manchester United Kerkezék ellen

Ten Hag láthatóan súlyos problémákkal küszködik a Manchester United élén, most épp a Bournemouth győzte le őket az Old Traffordon, amire korábban nem volt példa.

Fotó: EPA/PETER POWELL

Szoboszlai Dominik ismét kezdő volt a Liverpoolnál, és ezúttal is hasznosan játszott. A magyar válogatott csapatkapitánya sokáig pályán lehetett és egy győztes csapat tagja volt, akik már vezetik a bajnokságot az Arsenal előtt.

Ez már a sokadik fordítása volt a Liverpoolnak, akik az egyik legjobb formában lévő csapat a Premier League-ben. Ugyanezt a Manchester United már nem mondhatja el magáról, egy több mint kínos vereségen vannak túl. Soron kívül Felmérés: ez aggasztja most a legjobban az 50 év feletti korosztályt

Noha a Vörös Ördögök nem játszottak rosszul az első félidőben, igazán ziccerig nem jutottak el. Nem ritka, amikor hamar hátrányba kerülnek, és ez most sem volt másképp, köszönhetően a védekezési hibáknak.

Újabb kínos vereség az Old Traffordon

Solanke köszönte a ziccert, amivel élni tudott, és akár duplázhattak is volna. Ehelyett egymás után kapták a gólokat az Old Traffordon, mely ismét felvet pár kérdést, főként az, hogyan lehet még mindig a kispadon Ten Hag.

Ez lehetséges, hogy már nem sokáig lesz így, már csak a Bayern München elleni BL-mérkőzés miatt is. A 68. percben Billing duplázta meg az előnyt, majd pár perccel később Senesi módosította 3-0-ra az állást.

Kerkez a csapat egyik legjobbjaként is sokat tett hozzá ahhoz, hogy a Bournemouth fennállása első győzelmét arassa a Manchester United otthonában. Ez még kínosabbá teszi a helyzetet, akárcsak az, hogy Fernandes nem lehet ott a Liverpool elleni rangadón a sárga lapja miatt, amit reklamálásért kapott. A hosszabbításban is lőtt egy gólt a vendég csapat, amit kezezés miatt nem adtak meg, maradt a 3-0.

A vereséggel az United a 6. helyen áll 27 ponttal, a 26 pontos Newcastle előtt, de a „Szarkák” csak most fognak játszani. A Liverpool 37 ponttal vezeti a listát, máris 10 ponttal számolnak többet az Unitednél. Ha Ten Hag csapata a Bayern ellen is kikap és kiesnek a BL csoportköréből, majd a Liverpool is nyer, akkor csoda lenne, ha a holland a helyén maradhatna.

Nyert a Liverpool a Tottenham ellen, Szoboszlait a hajrára cserélte be Klopp

A Liverpool a vártnál is simábban nyert az Anfield Roadon a Tottenham ellen, ami egyúttal az utolsó nagy rangadója volt Kloppnak hazai pályán.

Életveszélyes állapotba került két gyermek egy ceglédi autóbaleset miatt

Többeket mentőhelikopterrel vittek kórházba a Cegléden történt súlyos baleset miatt, két gyerek életéért küzdenek az orvosok.

A Mourinho-korszakot idézte a Chelsea, 5-0-ra nyertek

Nagyon súlyos vereséget mért a Chelsea a West Ham Unitedre, akik valószínűleg hamarosan edzőt fognak váltani.